3. kolejka Tauron 1 ligi mężczyzn w Polsacie Sport

Politechnika Lublin, Olimpia Sulęcin oraz Gwardia Wrocław to trzy drużyny z kompletem punktów w tabeli. BKS Visla Bydgoszcz rozpoczęła sezon od drugiej kolejki spotkań i pojedynku z MCKiS-em Jaworzno. Bydgoszczanie przed własną publicznością pokonali rywali w trzech setach. Z kolei […]

Politechnika Lublin, Olimpia Sulęcin oraz Gwardia Wrocław to trzy drużyny z kompletem punktów w tabeli.

BKS Visla Bydgoszcz rozpoczęła sezon od drugiej kolejki spotkań i pojedynku z MCKiS-em Jaworzno. Bydgoszczanie przed własną publicznością pokonali rywali w trzech setach. Z kolei KRISPOL Września po dwóch meczach zdołał zgromadzić dwa punkty za wygraną z Basem Białystok w pięciu setach. W drugiej potyczce wrześnianie ustąpili pola Polskiemu Cukrowi Avii Świdnik, ulegając przeciwnikom w czterech odsłonach.

Po trzech meczach BAS Białystok nie ma jeszcze żadnej wygranej na koncie. Drużyna z Podlasia była dwa razy blisko zwycięstwa, ale ostatecznie uległa po dogrywce KRISPOLOWI Września i w ostatniej kolejce Lechii Tomaszów Mazowiecki. Natomiast eWinner Gwardia Wrocław w dwóch dotychczasowych meczach odniosła dwa triumfy.

WTOREK – 6 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Tauron 1. Liga mężczyzn – 3. kolejka: KRISPOL WRZEŚNIA – BKS VISŁA BYDGOSZCZ
Polsat Sport HDIpla

CZWARTEK – 8 PAŹDZIERNIKA 2020

17:30 Tauron 1. Liga mężczyzn – 3. kolejka: BAS BIAŁYSTOK – EWINNER GWARDIA WROCŁAW