3. kolejka Tipico Bundesligi w nSport+

Już dziś o 17:05 w nSport+ transmisja meczu 3. kolejki austriackiej Tipico Bundesligi: Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC.  Salzburg to lider ligowej tabeli. Obecny mistrz Austrii po 2. kolejkach nowego sezonu ma na koncie 6 punktów. Tyle samo, co […]

Już dziś o 17:05 w nSport+ transmisja meczu 3. kolejki austriackiej Tipico Bundesligi: Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC. 

Salzburg to lider ligowej tabeli. Obecny mistrz Austrii po 2. kolejkach nowego sezonu ma na koncie 6 punktów. Tyle samo, co LASK Linz i Sturm Graz, które jednak wyprzedza lepszym bilansem bramkowym. Ekipa spod znaku koncernu Red Bulla do tej pory pokonała we Wiedniu Rapid 2:0 oraz triumfowała u siebie z Mattersburgiem, gromiąc rywali aż 4:1. Wolfsberger – 4. drużyna ligi austriackiej w kampanii 2018/2019 – zdołała zapisać sobie już 3 ,,oczka”. ,,Wilki” z Karyntii w 1. kolejce pewnie wygrały 3:0 z Admirą na wyjeździe, a w minionym tygodniu ulegli nieznacznie (0:1) u siebie Sturmowi Graz. Zdecydowanymi faworytami są gospodarze. Kurs na gości wynosi 10,0. Czy salzburski zespół pokaże dominację na boisku w spotkaniu 3. serii gier Tipico Bundesligi?

SOBOTA – 10 SIERPNIA 2019

17:05 Tipico Bundesliga – 3. kolejka: RED BULL SALZBURG – WOLFSBERGER AC na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

About Dawid Sieńkowski

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.