3. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Trzecia seria gier w Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem starcia Salzburg – Austria Wiedeń. Będzie to pojedynek Mistrza Austrii z siódmą drużyną ubiegłego sezonu. Salzburg jak na najlepszą drużynę ligi przystało bez większych problemów rozpoczął nowy sezon. […]

Trzecia seria gier w Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem starcia Salzburg – Austria Wiedeń. Będzie to pojedynek Mistrza Austrii z siódmą drużyną ubiegłego sezonu.

Salzburg jak na najlepszą drużynę ligi przystało bez większych problemów rozpoczął nowy sezon. W pierwszych dwóch kolejkach rozprawili się z Mattersburgiem i LASK Linz. Zespół Austrii Wiedeń tak dobrze nowej kampanii nie zaczął. Wygrali pierwsze spotkanie z Innsbruckiem, lecz w drugiej kolejce nie dali rady ugrać nawet punktu przegrywając z AC Wolfsberger. Faworytem, rzecz jasna, gracze z Salzburga, ale nie wolno zapomnieć, że w ostatni pojedynek tych zespołów pod koniec poprzedniego sezonu zakończył się wysokim zwycięstwem Austrii Wiedeń. Był to jednak mecz, który już o niczym nie przesądzał, bowiem Byki zapewniły sobie wygraną w lidze relatywnie wcześniej.

SOBOTA – 11 SIERPNIA 2018

16:55 Tipico Bundesliga – 3. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

About Jakub Lipiec