3. kolejka Velux EHF Ligi Mistrzów w Eleven Sports i nc+

Kalendarz piłkarzy ręcznych jest bardzo napięty. Dlatego już w tym tygodniu czeka nas 3. kolejka EHF Ligi Mistrzów. Obie Polskie drużyny zaczynają więc walkę o kolejne zwycięstwa. Transmisje oczywiście na platformie nc+ oraz w kanałach Eleven Sports.  W poprzedniej kolejce, […]

Kalendarz piłkarzy ręcznych jest bardzo napięty. Dlatego już w tym tygodniu czeka nas 3. kolejka EHF Ligi Mistrzów. Obie Polskie drużyny zaczynają więc walkę o kolejne zwycięstwa. Transmisje oczywiście na platformie nc+ oraz w kanałach Eleven Sports. 

W poprzedniej kolejce, vice-mistrzowie Polski odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo w lidze mistrzów. Dzięki temu zwycięstwu Orlen Wisła Płock umocniła się na pozycji lidera w grupie D. Podopiecznych Xaviera Sabate tym razem czeka mecz przy własnej publiczności. Ich rywalem będzie Riihimäen Cocks. Mistrzowie Finlandii w dotychczasowych dwóch spotkaniach zanotowały dwa remisy. Przed tygodniem zremisowali z Wacker Thun 26:26, mimo że po pierwszej połowie prowadzili aż różnicą 4 bramek. Będzie to pierwsze spotkanie obu zespołów w historii. Patrząc jednak na formę obu zespołów i potencjał kadrowy, faworyta wskazać nie jest trudno, a jest nim Polska drużyna.

Po ciężkim, ale zakończonym happy endem meczu, piłkarze PGE Vive Kielce przystępują do kolejnej potyczki. W poprzedniej kolejce pokonali z małymi problemami Rhein Neckar Lowen. Dzięki temu zwycięstwu, podopieczni Tałanta Dujszebajewa nie stracili kontaktu z czołówką grupy A. Teraz czeka ich teoretycznie łatwiejsze spotkanie. W niedzielę czeka mistrza polski, spotkanie wyjazdowe we Francji. A ich najbliższy rywal Montpellier HB uznawane jest za najsłabsze w grupie, ale mogące sprawić dużą niespodziankę. W poprzedniej kolejce przegrali minimalnie z Mieszkow Brześć 23:26.

Ponadto zobaczmy takie spotkania jak Telekom Veszprem vs. HC Vardar, HC PPD Zagrzeb vs. Paris Saint Germain Handball, IFK Kristianstadt vs. FC Barcelona Lassa oraz HC Motor Zaporoże vs. Mol-Pick Szeged.

ŚRODA – 26 WRZEŚNIA 2018

18:30 EHF Liga Mistrzów – 3. kolejka, grupa D: STUDIO na żywo


18:55 
EHF Liga Mistrzów – 3. kolejka, grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – RIIHIMÄEN COCKS na żywo
Ipla

SOBOTA – 29 WRZEŚNIA 2018

17:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: TELEKOM VESZPREM – HC VARDAR na żywo
Ipla


19:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: HC PPD ZAGRZEB – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
Ipla

20:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – FC BARCELONA LASSA 

NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA 2018

16:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – MOL-PICK SZEGED na żywo


18:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: MONTPELLIER HB – PGE VIVE KIELCE  na żywo
Ipla

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam