3. runda eliminacji Ligi Europy w Polsat Sport HD, TVP1 HD i TVP Sport HD

Przyszedł czas już na 3. rundę eliminacji Ligi Europy. W niej nie zmieniła się liczba polskich drużyn, bo Górnika Zabrze, który odpadł z rozgrywek zastąpiła Legia Warszawa, która okazała się gorsza w eliminacjach Ligi Mistrzów od słowackiego Spartaka Trnava. Jako […]

Przyszedł czas już na 3. rundę eliminacji Ligi Europy. W niej nie zmieniła się liczba polskich drużyn, bo Górnika Zabrze, który odpadł z rozgrywek zastąpiła Legia Warszawa, która okazała się gorsza w eliminacjach Ligi Mistrzów od słowackiego Spartaka Trnava.

Jako pierwsza z polskich drużyn rozpoczynających batalię w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy na boisku zamelduje się Jagiellonia Białystok. Zespół z Podlasia zmierzy się z belgijskim KAA Gent. Faworytem spotkania będą rywale białostocczan, jednak podopieczni Ireneusza Mamrota już w poprzedniej rundzie pokazali, że dobrze czują się w ciężkich bataliach. Pojedynek Jagiellonii z Gent pokaże stacja Polsat Sport HD.

Drugi w kolejności na murawę wybiegnie zespół Lecha Poznań. „Kolejorz” w pierwszym meczu podejmie na wyjeździe belgijski KRC Genk, w którym to występuje niedawno sprowadzony z Pogoni Szczecin Jakub Piotrowski. Poznaniaków również czeka nie łatwe zadanie, ale podobnie jak Jagiellonia, nie stoją na straconej pozycji. Na razie nie ma informacji, czy Polsat Sport zdecyduje się na pokazanie tego spotkania, ale wiemy że rewanżowe spotkanie w Poznaniu na pewno będzie można zobaczyć na antenie Polsat Sport HD.

Jako ostatnia do rywalizacji wkroczy Legia Warszawa. Mistrz Polski, który odpadł już z eliminacji Ligi Mistrzów po przegranym dwumeczu ze słowackim Spartakiem Trnava, teraz podejmie luksemburski F91 Dudelange. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest polska drużyna, w której jednak ostatnio nie ma zbyt dobrej atmosfery, wyniki dają dużo do życzenia, a gra zdecydowanie odbiega od planowanej. Spotkanie Legii z Dudelange pokaże TVP1 HD i TVP Sport HD.

pasek2

CZWARTEK – 9 SIERPNIA 2018

19:00 Liga Europy UEFA – 3. runda eliminacji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Roman Kołtoń, Dariusz Czykiel, Piotr Wołosik (z Białegostoku)

19:15 Liga Europy UEFA – 3. runda eliminacji: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KAA GENT na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Białegostoku)

20:55 Liga Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: LEGIA WARSZAWA – F91 DUDELANGE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

21:30 Liga Europy UEFA – 3. runda eliminacji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Roman Kołtoń, Dariusz Czykiel, Piotr Wołosik (z Białegostoku)
pasek2

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl