30. kolejka Championship w Eleven Sports

W ten weekend fani angielskiej piłki z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę. Oprócz emocji związanych z Premier League czeka nas także „dokładka” w postaci Championship. Początek zmagań w 30 kolejce na zapleczu Premier League zaplanowano na piątek, wtedy […]

W ten weekend fani angielskiej piłki z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę. Oprócz emocji związanych z Premier League czeka nas także „dokładka” w postaci Championship.

Początek zmagań w 30 kolejce na zapleczu Premier League zaplanowano na piątek, wtedy też na Macron Stadium w Boltonie zmierzą się Bolton Wanderers z Bristol City. Gospodarze tego spotkania spisują się poniżej oczekiwań. W 28 meczach udało im się zgromadzić jedynie 26 punktów co plasuje ich na 20 miejscu z przewagą jednego oczka nad strefą spadkową. Sytuacja podopiecznych Phila Parkinsona nie wygląda zatem zbyt ciekawie. Sytuacja ekipy z Bristol ma się zgoła odmiennie. Zespól z południa Anglii plasuje się na 4 miejscu ligowej tabeli i wciąż jest jednym z kandydatów do awansu. The Robbins świetnie zaprezentowali się w Carabao Cup gdzie wyeliminowali  Manchester United, a także pokazywali ciekawy futbol w przegranym dwumeczu przeciwko Manchesterowi City.

pasek2

PIĄTEK – 2 LUTEGO 2018

20:55 Championship – 30. kolejka: BOLTON WANDERERS – BRISTOL CITY na żywo
Ipla
pasek2

About Roland Śledziewski