30. kolejka koszykarskiej Polskiej Ligi Koszykówki w Polsat Sport HD

Już w 30. kolejka Polskiej Ligi Koszykówki w niedzielę stacja Polsat Sport HD zagości w Zielonej Górze na pojedynku Stelmetu Zielona Góra z Rosą Radom. Oba zespoły mają już zapewniony występ w Play-offach. Oba zespoły mają za sobą ciężkie pojedynki. […]

Oba zespoły mają za sobą ciężkie pojedynki. Tydzień temu Rosa Radom po bardzo wyrównanym spotkaniu ograła u siebie Miasto Szkła Krosno 65:63, natomiast Stelmet Zielona Góra przegrał z zespołem z Ostrowa Wielkopolskiego 90:85.

Bezpośrednie pojedynki pomiędzy Stelmetem Zielona Góra, a Rosą Radom również bywają bardzo wyrównane. Ostatnio oba zespoły mierzyły się w drugiej połowie stycznia i wtedy w podstawowym czasie meczu był remis 60:60 i do rozstrzygnięcia była potrzebna dogrywka, po której lepsi okazali się koszykarze z Zielonej Góry wygrywając ostatecznie mecz 66:65.

NIEDZIELA – 30 KWIETNIA 2017

12:30 Polska Liga Koszykówka – 30. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – ROSA RADOM na żywo