30. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Już w najbliższy weekend na antenie Sportklubu czeka nas bardzo ciekawa kolejka Tipico Bundesligi! Ozdobą tej serii gier będą Derby Wiednia, które już w niedzielę!  Austria Wiedeń – Rapid ten mecz będzie elektryzował na pewno cały świat austriackiego futbolu i nie tylko. Kto jest […]

Już w najbliższy weekend na antenie Sportklubu czeka nas bardzo ciekawa kolejka Tipico Bundesligi! Ozdobą tej serii gier będą Derby Wiednia, które już w niedzielę! 

Austria Wiedeń – Rapid ten mecz będzie elektryzował na pewno cały świat austriackiego futbolu i nie tylko. Kto jest faworytem tego wielkiego pojedynku? Wyżej w tabeli jest Rapid, bowiem zajmują trzecie miejsce w tabeli, z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów. Ich forma również jest w miarę równa, poprzednie pięć spotkań to trzy zwycięstwa, remis i jedna porażka. Teraz czeka ich trudny sprawdzian, gdyż zmierzą się z lokalnym rywalem. Austria w tabeli jest niżej, szóste miejsce w tabeli, dorobek trzydziestu dziewięciu punktów i całkiem niezła forma, ostatnie pięć meczów to tylko jedna porażka. 18 marca z Salzburgiem, piłkarze lidera gładko wówczas wygrali strzelając pięć bramek. Wiadomo takie potyczki rządzą się swoimi prawami i tak dalej! Jedno jest pewne, zapowiada się emocjonująca rywalizacja!

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 14 KWIETNIA 2018

16:00 Tipico Bundesliga – 30. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SV MATTERSBURG na żywo


NIEDZIELA – 15 KWIETNIA 2018

16:30 Tipico Bundesliga – 30. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

pasek2

About Jakub Lipiec