31. kolejka Championship w Eleven Sports!

Jedno spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki Championship będziemy mogli obejrzeć w Eleven Sports. Będzie to rywalizacja Nottingham Forrest – Brentford. Jeżeli spojrzymy na tabelę Championship dostrzeżemy, że to Nottingham Forrest jest o pięć pozycji wyżej niż drużyna Brentford. Wskazanie faworyta na […]

Jedno spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki Championship będziemy mogli obejrzeć w Eleven Sports. Będzie to rywalizacja Nottingham Forrest – Brentford.

Jeżeli spojrzymy na tabelę Championship dostrzeżemy, że to Nottingham Forrest jest o pięć pozycji wyżej niż drużyna Brentford. Wskazanie faworyta na tej podstawie jest proste jest nim ekipa The Reds. Zdanie zmienimy, gdy przyjrzymy się ostatnim wynikom obu zespołów. Nottingham Forrest zalicza ostatnio czas, który śmiało można nazwać wielką katastrofą. Dziesięć poprzednich meczów i tylko dwa zwycięstw to pokazuje wielki dołek dwunastej drużyny ligowej tabeli. Dokładnie odwrotnie sytuacja wygląda w ekipie Brentford. Ich ostatnia porażka to połowa grudnia, od tamtej pory cztery razy remisowali i sześć razy wygrywali. Czy Nottingham sprawi niespodziankę? Czy The Bees podtrzymają imponującą serię?

SOBOTA – 9 LUTEGO 2019

15:55 Championship – 31. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – BRENTFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

About Jakub Lipiec