31. kolejka ligi austriackiej w Sportklubie!

Sobota i niedziela jak zwykle w Sportklubie minie nam pod znakiem ligi austriackiej. Zobaczymy m.in. rywalizacje czwartego LASK Linz z szóstym zespołem Austrii Wiedeń. LASK to drużyna, która zajmuje ostatnie nagradzane awansem do Europejskich Pucharów, czyli czwarte z dorobkiem pięćdziesięciu […]

Sobota i niedziela jak zwykle w Sportklubie minie nam pod znakiem ligi austriackiej. Zobaczymy m.in. rywalizacje czwartego LASK Linz z szóstym zespołem Austrii Wiedeń.

LASK to drużyna, która zajmuje ostatnie nagradzane awansem do Europejskich Pucharów, czyli czwarte z dorobkiem pięćdziesięciu jeden punktów. Na formę również ich kibice narzekać nie mogą. Czarno – Biali wygrali ostatnie pięć meczów, zdobywając w nich jedenaście bramek tracąc tylko dwie. Piłkarzy ze stolicy czeka zatem dosyć trudna przeprawa. Nie są jednak bez szans, bo także mają pozytywne przebłyski. Chociaż oprócz tych jasnych przebłysków mają również chwile totalnego załamania tak jak, np. w derbowym starciu z Rapidem, kiedy przegrali czterema bramkami. Jak będzie tym razem? Początek 18:25.

pasek2

SOBOTA – 21 KWIETNIA 2018

18:25 Tipico Bundesliga – 31. kolejka: LASK LINZ – AUSTRIA WIEDEŃna żywo
 

NIEDZIELA – 22 KWIETNIA 2018

14:25 Tipico Bundesliga – 31. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo

pasek2

 

About Jakub Lipiec