31. kolejka Nice 1 Ligi w Polsacie Sport

Koniec sezonu w 1. Lidze zapowiada się równie ciekawie jak w Ekstraklasie. Różnica pomiędzy drugim a dziewiątym zespołem wynosi tylko 4 punkty, a do rozegrania zostały jeszcze cztery kolejki. We wtorek Górnik Zabrze podejmie u siebie GKS Katowice, a w […]

Koniec sezonu w 1. Lidze zapowiada się równie ciekawie jak w Ekstraklasie. Różnica pomiędzy drugim a dziewiątym zespołem wynosi tylko 4 punkty, a do rozegrania zostały jeszcze cztery kolejki. We wtorek Górnik Zabrze podejmie u siebie GKS Katowice, a w środę Olimpia zagra z Chojniczanką.

Spotkanie Górnika z GKS-em to mecz pomiędzy dziewiątą a trzecią drużyną. Ostatnie dwa spotkania Górnika to zwycięstwa z Chojniczanką (aż 6-1) i ze Stomilem (4-2). Zabrzanie to 3 drużyna pod względem strzelonych goli i już we wtorek okaże się czy poradzi sobie ona z drugą defensywą ligi. Jednak zespół z Katowic nie może się tylko bronić. Ostatnia porażka z Sandencją spowodowała, że dogoniła ich Olimpia Grudziądz i każdy punkt w najbliższych spotkaniach może być na wagę złota.

Środa to mecz Olimpii Grudziądz z Chojniczanką Chojnice, która po kolejnej zmianie trenera w tym sezonie nie prezentuje się dobrze. Mimo zdobycia tylko jednego punktu w ostatnich trzech spotkaniach, zespół z Chojnic traci 2 oczka do Olimpii i chyba żadnego piłkarza nie trzeba specjalnie motywować przed tym meczem. Zawodnicy z Grudziądza nie przegrali od 5 spotkań, a grali m.in. z Zagłębiem Sosnowiec czy z Wigrami Suwałki. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Chojniczanka wygrała 3-1 i tym razem także możemy liczyć na sporo goli.

WTOREK – 16 MAJA 2017

20:15 NICE 1.Liga – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Zabrza)
Reporter: Grzegorz Michalewski

20:25
NICE 1.Liga – 31. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Zabrza)

ŚRODA – 17 MAJA 2017

18:15 NICE 1.Liga – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:25
NICE 1.Liga – 31. kolejka: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Piotr Szczeciński