33. kolejka Ligue 1 w Eleven i Eleven Sports

Czas na 33. kolejkę francuskiej Ligue 1. W tej serii gier ciekawie zapowiadają się spotkania Montpellier z Olympique Lyon, Guingamp z PSG  i Nicei ze Stade Rennes. Kolejkę rozpoczniemy od spotkania Montpellier z Lyonem. Faworytami meczu będą goście, którzy zajmują […]

Czas na 33. kolejkę francuskiej Ligue 1. W tej serii gier ciekawie zapowiadają się spotkania Montpellier z Olympique Lyon, Guingamp z PSG  i Nicei ze Stade Rennes.

Kolejkę rozpoczniemy od spotkania Montpellier z Lyonem. Faworytami meczu będą goście, którzy zajmują trzecią pozycję, mając trzy punkty straty do drugiego Monaco. Montpellier zajmuje zaś odległą szesnastą pozycję, mając cztery punkty przewagi nad osiemnastym GFC Ajaccio. W sobotę Guingamp podejmie mistrza kraju PSG. Paryżanie, którzy tytuł mają już zapewniony skupią się teraz na Lidze Mistrzów. Mimo to i tak będą faworytami meczu z Guingamp, które raczej nie powinno mieć za dużo do powiedzenia. W niedzielę zaś czeka nas bardzo ciekawy i istotny mecz w Nicei, gdzie piąta drużyna podejmie czwarte Stade Rennes. Bardzo trudno wskazać faworyta tego spotkania, gdyż obie ekipy grają bardzo równo, a przewaga klubu Kamila Grosickiego wynosi tylko jeden punkt. Drużyna, która wygra zbliży się do czwartego, a kto wie może i do trzeciego miejsca. Szykuje się interesujące widowisko.

pasek2

PIĄTEK – 8 KWIETNIA 2016

20:25 Ligue 1 – 33. kolejka: HSC MONTPELLIER – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eleven

SOBOTA – 9 KWIETNIA 2016

16:55 Ligue 1 – 33. kolejka: EN AVANT GUINGAMP – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Eleven Sports

NIEDZIELA – 10 KWIETNIA 2016

 17:00 Ligue 1 – 33. kolejka: OGC NICE – STADE RENNES na żywo
Eleven Sports
pasek2

About Mateusz Ciećwierz