34. kolejka Championship w Eleven Sports!

Przed nami trzydziesta czwarta kolejka angielskiej Championship. W Eleven Sports będziemy mieli możliwość obejrzenia spotkania Leeds – Bolton. Będzie to starcie trzeciej drużyny, z ekipą która zajmuje dwudzieste trzecie (przedostatnie) miejsce w ligowej tabeli. Wskazanie faworyta tego spotkania nie jest […]

Przed nami trzydziesta czwarta kolejka angielskiej Championship. W Eleven Sports będziemy mieli możliwość obejrzenia spotkania Leeds – Bolton.

Będzie to starcie trzeciej drużyny, z ekipą która zajmuje dwudzieste trzecie (przedostatnie) miejsce w ligowej tabeli. Wskazanie faworyta tego spotkania nie jest więc zbyt trudnym zadaniem. Drużyna Mateusza Klicha powinna bez większych kłopotów poradzić sobie z piłkarzami The Trotters. Prawdą jest również to, że ekipa Bielsy nie jest zespołem, który w ostatnim czasie wygrywał wszystkie spotkania, raczej była to gra w kratkę, bowiem ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali cztery razy. W porównaniu do wcześniejszej formy, teraz wypada to dosyć przeciętnie. Liczymy na dobry występ Klicha, może kolejna bramka?

SOBOTA – 23 LUTEGO 2019

15:55 Championship – 34. kolejka: LEEDS UNITED – BOLTON WANDERERS na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec