34. kolejka Ligi angielskiej tylko w CANAL+!

Plany i miejsce pobytu wszystkich kibiców ligi angielskiej są już znane. Wygodne miejsce przed telewizorem i oglądanie meczów trzydziestej czwartej kolejki Ligi angielskiej! Najciekawiej zapowiadają się starcie Tottenhamu z Manchesterem City! Emocje gwarantowane! To na pewno będzie świetny wieczór. Tottenham […]

Plany i miejsce pobytu wszystkich kibiców ligi angielskiej są już znane. Wygodne miejsce przed telewizorem i oglądanie meczów trzydziestej czwartej kolejki Ligi angielskiej! Najciekawiej zapowiadają się starcie Tottenhamu z Manchesterem City! Emocje gwarantowane!

To na pewno będzie świetny wieczór. Tottenham to zespół zajmujący czwarte miejsce w ligowej tabeli. Mają na koncie 67 punktów, dokładnie tyle co trzeci Liverpool. Ich ostatnia dyspozycja może napełniać serca kibiców dużą dawką optymizmu, bowiem od pamiętnej porażki z Juventusem w Lidze Mistrzów nie podnieśli porażki. Nie dali szans Swensea, Bournemouth, zdobyli trzy punkty także w potyczce ze Stoke oraz z Chelsea. Teraz jednak czas na dużo trudniejsze zadanie, gdyż do Londynu przyjeżdżają Obywatele. Ekipa Manchesteru City nie ma, rzecz jasna, ostatnio zbyt dobrego okresu. Odpali, w sumie dosyć niespodziewanie, z rozgrywek Ligi Mistrzów przegrywając dwumecz z Liverpoolem. Ponieśli klęskę także w Derbach Manchesteru, więc sobotni wieczór może być chwilą przełamania albo jeszcze większego kryzysu. Będzie ciekawie! Start meczu 20:40.

W niedzielę również nudy nie będzie. Dziesiąte w ligowej tabeli Newcastle zagra z szóstym Arsenalem, który wygrał poprzednie sześć spotkań. Natomiast Manchester United na własnym obiekcie przyjmie gości w postaci piłkarzy West Bromu, którzy nie powinni stanowić większego problemu przyzwoicie dysponowanym Czerwonym Diabłom!

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 14 KWIETNIA 2018

13:25 Premier League – 34. kolejka: SOUTHAMPTON FC – CHELSEA FC na żywo


15:55 Premier League – 34. kolejka: ??? – ??? na żywo


18:20 Premier League – 34. kolejka: LIVERPOOL FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo


20:40 Premier League – 34. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER CITY na żywo

NIEDZIELA – 15 KWIETNIA 2018

14:25 Premier League – 34. kolejka: NEWCASTLE UNITED – ARSENAL FC na żywo


16:55 Premier League – 34. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST BROMWICH ALBION na żywo


PONIEDZIAŁEK – 16 KWIETNIA 2018

20:55 Premier League – 34. kolejka: WEST HAM UNITED – STOKE CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
pasek2

About Jakub Lipiec