34. kolejka Ligue 1 w Eleven i Eleven Sports

Czas na 34. kolejkę francuskiej Ligue 1. W tej serii gier ciekawie zapowiadają się spotkania Olympique Lyon z Niceą, PSG z Caen  i Nantes z Montpellier. Kolejkę rozpoczniemy od spotkania  Olympique Lyon z Niceą.  Faworytami meczu będą gospodarze, ale goście […]

Czas na 34. kolejkę francuskiej Ligue 1. W tej serii gier ciekawie zapowiadają się spotkania Olympique Lyon z Niceą, PSG z Caen  i Nantes z Montpellier.

Kolejkę rozpoczniemy od spotkania  Olympique Lyon z Niceą.  Faworytami meczu będą gospodarze, ale goście nie są bez szans. Obie ekipy walczą o miejsce premiowane Ligą Mistrzów lub chociaż kwalifikację do tych rozgrywek. Na tę chwilę bliżej Ligi Mistrzów są piłkarze z Lyonu, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli. W sobotę zobaczymy spotkanie PSG z Caen. Paryżanie, którzy odpadli już z Ligi Mistrzów mimo wszystko prawdopodobnie będą starali jeszcze bardziej powiększyć przewagę nad resztą stawki. Caen, mimo że ma jeszcze teoretyczne szansę na europejskie puchary, to nie sądzę jednak żeby się tak stało. W niedzielne południe zobaczymy spotkanie Nantes z Montpellier. Faworytami spotkania będą Kanarki, które mają siedem punktów przewagi nad Montpellier. Jeśli zespoły Reims i Ajaccio wygrają swoje mecze, goście spadną do strefy spadkowej. Montpellier zapewne będzie starało się strzelić bramkę, a potem bronić swojej.

pasek2

PIĄTEK – 15 KWIETNIA 2016

20:25 Ligue 1 – 34. kolejka: OLYMPIQUE LYON – OGC NICEA na żywo
Eleven

SOBOTA – 16 KWIETNIA 2016

16:55 Ligue 1 – 34. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – SM CEAN na żywo
Eleven Sports

NIEDZIELA – 17 KWIETNIA 2016

13:55 Ligue 1 – 34. kolejka: FC NANTES – MONTPELLIER HSC na żywo
Eleven

pasek2

About Mateusz Ciećwierz