37. kolejka Ligue 1 Conforama w Eleven Sports

Walka o v-ce mistrzostwo Francji i jednocześnie bezpośredni awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów wkracza w decydującą fazę. Przed nami rozgrywana o tej samej porze przedostatnia, 37. kolejka w której Eleven Sports Network zaserwuje kibicom dwa pojedynki. Zwyciężyć i mieć […]

Walka o v-ce mistrzostwo Francji i jednocześnie bezpośredni awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów wkracza w decydującą fazę. Przed nami rozgrywana o tej samej porze przedostatnia, 37. kolejka w której Eleven Sports Network zaserwuje kibicom dwa pojedynki.

Zwyciężyć i mieć wszystko przed ostatnią kolejką w swoich rękach – taki cel stawia sobie Olympique Lyon przed starciem z ekipą RC Strasbourg. V-ce lider tabeli notuje fantastyczną serię ośmiu zwycięstw ligowych z rzędu i postara się ją przedłużyć w spotkaniu z drużyną, która walczy jeszcze o utrzymanie. Gospodarze sobotniej konfrontacji mają tylko punkt przewagi nad zagrożonym barażem, osiemnastym miejscem w tabeli i zrobią wszystko, aby powiększyć swój dorobek punktowy w starciu z Lyonem. Transmisja w Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 o godzinie 20:55.

Broni w walce o drugie miejsce nie składa jeszcze AS Monaco. Drużyna Kamila Glika ma stratę jednego puntu do Lyonu i nie może pozwolić sobie na jakikolwiek błąd w dwóch ostatnich meczach. Rywalem zespołu z Księstwa będzie w sobotę drużyna AS Saint-Etienne, która ma jeszcze nadzieje na zajęcie piątego miejsca na koniec sezonu, premiowanego grą w eliminacjach Ligi Europejskiej. Zespół „Zielonych” obsunął się w tabeli po ostatniej kolejce o jedną pozycję, po niespodziewanej porażce z Bordeaux i musi szukać punktów na trudnym terenie w Monako. Początek transmisji o godzinie 20:55 w Eleven Sports 2.

SOBOTA – 12 MAJA 2018

20:55 Ligue 1 Conforama – 37. kolejka: AS MONACO – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:55
Ligue 1 Conforama – 37. kolejka: RC STRASBOURG – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

About Piotr Dzierzgowski