38. kolejka Premier League w Canal+Sport!

Aż trudno uwierzyć, że sezon na angielskich boiskach już w najbliższy weekend dobiegnie końca. Wszystkie mecze ostatniej kolejki ligi angielskiej zostaną rozegrane o tej samej porze, w niedziele o godzinie 16:00. Canal+Sport przygotował dla widzów trzy transmisje, w tym jedną […]

Aż trudno uwierzyć, że sezon na angielskich boiskach już w najbliższy weekend dobiegnie końca. Wszystkie mecze ostatniej kolejki ligi angielskiej zostaną rozegrane o tej samej porze, w niedziele o godzinie 16:00. Canal+Sport przygotował dla widzów trzy transmisje, w tym jedną łączoną.

Pierwszym meczem jaki będziemy mogli obejrzeć w niedzielne popołudnie będzie starcie Southampton – Manchester City. Święci rzutem na taśmę uratowali się przed spadkiem. Obywatele natomiast będą koronowali zdobycie piątego mistrzostwa Anglii w historii. W przypadku zwycięstwa ekipa z Manchesteru zakończy sezon z dorobkiem równych stu punktów.

Drugie spotkanie, jakie będziemy mogli obserwować w ramach ostatniej kolejki sezonu będzie rywalizacją czwartego zespołu w tabeli Liverpoolu z czternastą drużyną Brighton. The Reds wciąż muszą patrzeć się do tyłu, bowiem będące na piątej lokacie Chelsea wciąż ma szanse na zajęcie upragnionego miejsca dającego im szanse na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. The Blues w końcowej serii gier zagra na wyjeździe z Newcastle. W przypadku porażki Liverpoolu i zwycięstwa Chelsea, to gracze z Londynu będą cieszyć się z dużo cenniejszej lokaty czwartej. To jednak nie wszystko, piłkarze Jurgena Kloppa cały czas mają szanse na awans na podium, gdyż do Tottenhamu tracą dwa oczka. Koguty puentują ten sezon na własnym terenie grą z Leicester. Wszystko zdarzyć się może….

Wspomniana wcześniej transmisja łączona będzie obejmowała dwa stadiony. Po pierwsze Anfield i pojedynek Liverpool – Brighton, po drugie Newcastle – Chelsea. Emocji z pewnością nie zabraknie….

Życzymy miłego kibicowania!

pasek2

NIEDZIELA – 13 MAJA 2018

15:55 Premier League – 38. kolejka: SOUTHAMPTON – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:55 Premier League – 38. kolejka: LIVERPOOL – BRIGHTON / NEWCASTLE – CHELSEA na żywo

Moderator: Piotr Domagała

15:55 
Premier League – 38. kolejka:
LIVERPOOL – BRIGHTON na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka
pasek2

About Jakub Lipiec