4. kolejka Ligi Mistrzyń CEV na sportowych antenach Polsatu

Rozpoczyna się runda rewanżowa fazy grupowej Ligi Mistrzyń siatkarek. W czwartej kolejce pary będą takie same, jak w trzeciej. We wtorek w Łodzi Grot Budowlani podejmie Galatasaray Stambuł. Turczynki będą zdecydowanymi faworytkami – łodzianki przegrały do tej pory wszystkie swoje […]

Rozpoczyna się runda rewanżowa fazy grupowej Ligi Mistrzyń siatkarek. W czwartej kolejce pary będą takie same, jak w trzeciej.

We wtorek w Łodzi Grot Budowlani podejmie Galatasaray Stambuł. Turczynki będą zdecydowanymi faworytkami – łodzianki przegrały do tej pory wszystkie swoje mecze w „grupie śmierci”, a dwa tygodnie temu w Stambule tylko w drugim secie wyszły z dwudziestu punktów.

Większe szanse na rewanż będzie miał Developres SkyRes Rzeszów, który w Podpromiu zagra z Volero Zurych. Choć w Szwajcarii rzeszowianki przegrały w trzech setach, walka o drugie miejsce w tabeli jest otwarta.

W czwartek Chemik Police zagra z Maritzą Płowdiw. Po zdecydowanie wygranym 3:0 pierwszym meczu mistrzynie Polski są zdecydowanymi faworytkami do zainkasowania kolejnych trzech punktów, co stanowiłoby olbrzymi krok w drodze do awansu do dalszej fazy rozgrywek.

Wszystkie mecze czwartej kolejki Ligi Mistrzyń będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu, z czego tylko dwa z odtworzenia.

WTOREK – 6 LUTEGO 2018

17:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa DGROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – GALATASARAY SK  na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 Liga Mistrzyń CEV – grupa CVIZURA RUMA – DINAMO KAZAŃ  na żywo
Ipla

ŚRODA – 7 LUTEGO 2018

16:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa B: AGEL PROSTEJOV – IGOR GORGONZOLA NOVARA  na żywo
Ipla

17:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa A: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – VOLERO ZURYCH na żywo

20:25
Liga Mistrzyń CEVgrupa B: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo
Ipla

22:50
Liga Mistrzyń CEV – grupa A: CSM VOLEI ALBA BLAJ – ASPTT MULHOUSE VB  premiera.200

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.