5. kolejka Futsal Ekstraklasy w Sportklubie

Mecze poniedziałkowe, które pokazuje telewizja są zawsze emocjonujące i pada w nich mnóstwo bramek. W tej kolejce widzowie będą mieć okazję zobaczyć w jakiej formie są drużyny z Torunia i Bielska-Białej. Ten mecz zostanie pokazany w poniedziałek wieczór w Sportklubie. […]

Mecze poniedziałkowe, które pokazuje telewizja są zawsze emocjonujące i pada w nich mnóstwo bramek. W tej kolejce widzowie będą mieć okazję zobaczyć w jakiej formie są drużyny z Torunia i Bielska-Białej. Ten mecz zostanie pokazany w poniedziałek wieczór w Sportklubie. Warto dodać, że już jest tylko jeden zespół bez porażki i z kompletem punktów – Rekord.

W sobotę zostaną rozegrane 4 mecze. O 17:00 AZS UG Gdańsk podejmie we własnej hali MOKS. Oba zespoły w minionej kolejce zaprezentowały się z dobrej strony. Gdańszczanie wywieźli punkt z Chorzowa a MOKS pokonał Red Devils. W drugim meczu o 17:00 Pogoń podejmie Clearex. O 18:00 pojedynek dwóch beniaminków. Red Devils Chojnice kontra Acana Orzeł Jelcz-Laskowice. Drugim meczem rozgrywanym o 18:00 będzie pojedynek Pniew z Piastem Gliwice. Gliwiczanie za wszelką cenę będą chcieli szukać punktów, bowiem po trzech meczach mają na koncie zero oczek. W niedzielę zaplanowany jest jeden mecz. Prezentujący się z dobrej strony od początku sezonu AZS UŚ podejmie rozpędzającą się Gattę. W poniedziałkowym, telewizyjnym meczu starcie brązowego medalisty ubiegłego sezonu, FC Toruń z mistrzem Polski, Rekordem.

Toruń od początku sezonu nie może wskoczyć na swój wysoki poziom, ale mimo słabszej dyspozycji udaje im się punktować. Trener Żebrowski będzie miał dobry plan na spotkanie z Rekordem i mecz będzie bardzo zacięty. Zwycięzca w tym meczu jest już raczej znany i jest nim zespół z Bielska-Białej. Rekord po awansie do Elite Round i wysokim zwycięstwie w poprzedniej kolejce pojedzie do Torunia po pełną pulę i ciężko będzie ich zatrzymać.

PONIEDZIAŁEK – 22 PAŹDZIERNIKA 2018

20:00 Futsal Ekstraklasa – 5 kolejka: FC TORUŃ – REKORD BIELSKO BIAŁA na żywo

About Mateusz Bartkowiak