5. kolejka I Ligi Polskiej w Polsacie Sport

Jeśli ktoś myślał, że rozgrywki I ligi w tym sezonie będą nudne, musi teraz zweryfikować swoją opinię. W tabeli po 4 kolejkach panuje taki ścisk, ze ciężko nawet szpilkę wbić. Pierwszych siedem zespołów ma po 7 punktów. Zostając w klimacie […]

Jeśli ktoś myślał, że rozgrywki I ligi w tym sezonie będą nudne, musi teraz zweryfikować swoją opinię. W tabeli po 4 kolejkach panuje taki ścisk, ze ciężko nawet szpilkę wbić. Pierwszych siedem zespołów ma po 7 punktów. Zostając w klimacie siódemki, ciekawe dla kogo ta cyfra okaże się szczęśliwa w nadchodzącej serii gier na pierwszoligowych boiskach. Tego dowiemy sie juz w środku tygodnia. Polsat Sport pokaże mecze Gks-u Bełchatów z Zawiszą Bydgoszcz i Miedzi Legnica z Wisłą Płock.

GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz
Lider tabeli podejmuje na wyjeździe 6. zespół tych rozgrywek. Co ciekawe, obie ekipy mają tyle samo punktów i dzieli je tylko różnica bramek. Bełchatowianie po ostatnim zwycięstwie, które wręcz wyrwali Chrobremu w końcowych minutach, będą chcieli podtrzymać dobre nastroje, natomiast Zawisza po przekonujących wygranych z Pogonią Siedlce i Miedzią Legnica na pewno nie połozy sie na murawie i zdecydowanie powalczy o komplet punktów.

Miedź Legnica – Wisła Płock
W poprzedniej kolejce oba zespoły rozczarowały. Miedz zdecydowanie przegrała z Zawisza, a Wisła Płock uległa u siebie Pogoni Siedlce 0:2. O grze bramkarza drużyny z Legnicy w ostatnim spotkaniu wspominać juz nie będziemy, gdyż szkoda się nad nim pastwić. Płocczanie również sie skompromitowali, wiec obie drużyny będą chciały udowodnić, ze media nieprzypadkowo kreowały je na kandydatów do awansu. W gorszej sytuacji jednak jest klub z Legnicy, który nie wygrał jeszcze żadnego spotkania i jest czerwoną latarnią ligi. Goście mają dwie wygrane na koncie i plasują sie na jedenastej pozycji.

pasek2

ŚRODA – 26 SIERPNIA 2015

17:10 1. Liga Polska – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Jacek Ziober (z Bełchatowa)

Reporter: Mateusz Majak

17:25 1. Liga Polska – 5. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Jacek Ziober (z Bełchatowa)
Reporter: Mateusz Majak

CZWARTEK – 27 SIERPNIA 2015

17:10 I Liga Polska – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Legnicy)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

17:55 
I Liga Polska – 5. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – WISŁA PŁOCK na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Legnicy)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

pasek2

About Mateusz Ropel