5. kolejka II etapu TBL: Rosa Radom – Anwil Włocławek w Polsacie Sport News!

Tauron Basket Liga nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek Polsat Sport News zaprasza na transmisję z piątej serii gier drugiego etapu tych rozgrywek.. W Radomiu miejscowa Rosa zagra z Anwilem Włocławek. Będzie to bardzo ważne spotkanie ze względu na […]

Tauron Basket Liga nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek Polsat Sport News zaprasza na transmisję z piątej serii gier drugiego etapu tych rozgrywek.. W Radomiu miejscowa Rosa zagra z Anwilem Włocławek.

Będzie to bardzo ważne spotkanie ze względu na ligową tabelę. Radomianie zajmują obecnie czwarte miejsce, mając zaledwie dwupunktową stratę do zajmującego ostatnie miejsce na podium Trefla. Z kolei Anwil Włocławek plasuje się tuż za Rosą. Rottweilery mają na swoim koncie zaledwie dwa oczka mniej niż ich najbliżsi rywale, więc i dla nich będzie to bardzo ważne spotkanie.

Trudno wskazać faworyta czwartkowego pojedynku. W fazie zasadniczej tego sezonu obie drużyny wygrały ze sobą po jednym meczu. Trzeba jednak przyznać, że włocławianie w drugim etapie rozgrywek wygrali tylko raz, a nie tak dawno temu zaliczyli koszmarny mecz z PGE Turowem Zgorzelec. Typując więc ekipę, która ma większe szanse na zwycięstwo, należałoby wskazać Rosę.

Transmisja z tego pojedynku na antenie Polsatu Sport News. Retransmisja dostępna po zakończeniu tego pojedynku w Internecie, za pośrednictwem Ipla.tv.

górny pasek

CZWARTEK – 10 KWIETNIA 2014

17:45 Tauron Basket Liga – 5. kolejka II etapu: ROSA RADOM – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport News
górny pasek

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.