7. kolejka Serie A1 w Polsacie Sport News

Po pięciu kolejkach są już tylko dwa zespoły bez porażki: Perugia oraz Modena. Są też dwie ekpy bez zwycięstwa to Siena oraz BCC-NEP Castellana. Po starciach w niedzielę będzie już tylko jeden zespół bez porażki. Gospodarze chcieliby w końcu zapisać […]

Po pięciu kolejkach są już tylko dwa zespoły bez porażki: Perugia oraz Modena. Są też dwie ekpy bez zwycięstwa to Siena oraz BCC-NEP Castellana. Po starciach w niedzielę będzie już tylko jeden zespół bez porażki.

Gospodarze chcieliby w końcu zapisać na swoim koncie zwycięstwo. Siatkarze Emma Villas Siena z kompletem porażek zajmują na razie przedostatnie miejsce w tabeli Seria A. Ich najbliższy rywal, Calzedonia Werona, w czterech dotychczasowych meczach zanotował dwa zwycięstwa i dwie porażki. Werończycy są póki co siódmą ekipą zestawienia.

W Perugii dojdzie do hitowego spotkania, w którym spotkają się mistrz ze zwycięzcą Superpucharu. Tabela pokazuje, że obie ekipy już na takiej małej liczbie starć odskoczyli reszcie stawki. Wygrany tego starcia umocni się zdecydowanie w fotelu lidera. Wilfredo Leon jest w tym sezonie w wyśmienitej formie. Atakuje, broni, serwuje. Wyraźnie pokazuje, że jest zawodnikiem kompletnym. Będzie mógł liczyć na wsparcie Lucciano De Cecco oraz dwójki Serbów: atakującego Aleksandra Atanasijevicia oraz środkowego Marko Podrascanina. W barwach gości gra Ivan Zajcew oraz dwaj Amerykanie Micach Christenson oraz Maxwell Holt. W składzie Modeny jest również Polak – Bartosz Bednorz.


CZWARTEK – 8 LISTOPADA 2018

20:30 Serie A1 – 5.kolejka: EMMA VILLAS SIENA – CALZEDONIA WERONA na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 11 LISTOPADA 2018

18:00 Serie A1 – 5.kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – AZIMUT LEO SHOES MOEDNA na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak