6. kolejka MLS w Eurosporcie!

Rozgrywki Major League Soccer rozkręcają się na dobre. W sobotę i niedzielę zostanie rozegrana szósta seria gier. Na antenie Eurosportu 2 będziemy mogli obejrzeć spotkanie Atlanta United – Los Angeles. Będzie to starcie drużyn, które w swoich konferencjach zajmują lokatę […]

Rozgrywki Major League Soccer rozkręcają się na dobre. W sobotę i niedzielę zostanie rozegrana szósta seria gier. Na antenie Eurosportu 2 będziemy mogli obejrzeć spotkanie Atlanta United – Los Angeles.

Będzie to starcie drużyn, które w swoich konferencjach zajmują lokatę czwartą. Atlanta po czterech meczach ma dziewięć punktów, mają za sobą serie trzech zwycięstw z rzędu, pokonali (Minnesotę, Vancouver oraz DC United). W sobotę ich rywalem będzie ekipa Los Angeles, która po trzech pojedynkach ma sześć punktów, które zdobyli w potyczkach przeciw (Real Salt Lake, Seattle Sounders oraz Sacramento Republic). W ostatniej kolejce jednak po zaciętym starciu przegrali z Los Angeles Galaxy 4-3. Czas na nowo się odrodzić! Zapowiada się dobre widowisko, gdyż obie drużyny potrafią grać ofensywnie i tej umiejętności na pewno nie zawahają się użyć. Początek 23:00.

Eurosport przygotował także gratkę dla wiernych kibiców i miłośników piłki zza oceanu. Więcej spotkań będzie można zobaczyć w Eurosport Player! Rozpiska tych transmisji w Sporcie w tv!

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 07 KWIETNIA 2018

23:00 Major League Soccer – 6. kolejka: ATLANTA UNITED – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIplapasek2

About Jakub Lipiec