6. kolejka PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

Na drodze mistrzyń Polski stanie tym razem zespół z Chorzowa. Perła z poprzedniej kolejce dosyć niespodziewanie przegrała z niżej notowaną ekipią z Koszalina. Kluczowa dla końcowego wynika okazała się drugą połowa, która zawodniczki z Lublina przegrała 16:11. Ruch po czterech […]

Na drodze mistrzyń Polski stanie tym razem zespół z Chorzowa.

Perła z poprzedniej kolejce dosyć niespodziewanie przegrała z niżej notowaną ekipią z Koszalina. Kluczowa dla końcowego wynika okazała się drugą połowa, która zawodniczki z Lublina przegrała 16:11. Ruch po czterech rozegranych meczach ma na swoim koncie cztery porażki. Chorzowianki najbliżej zdobycia pierwszego ligowego punktu w tym sezonie byli w starciu Elblągiem, ale ostatecznie uległy 24:25

SOBOTA – 24 PAŹDZIERNIKA 2020

12:00 Piłka ręczna kobiet: 6. kolejka PGNiG Superliga Kobiet: STUDIO na żywo

12:15 Piłka ręczna kobiet: 6. kolejka PGNiG Superliga Kobiet: MKS PERŁA LUBLIN – KPR RUCH CHORZÓW na żywo