6. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Szósta seria gier Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem spotkania Salzburg – Admira. Będzie to pojedynek lidera z ósmą drużyną w tabeli. Salzburg ligowy sezon zaczął znakomicie. Pięć meczów, pięć zwycięstw to zwiastuje kolejny sezon, w którym dominacja […]

Szósta seria gier Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem spotkania Salzburg – Admira. Będzie to pojedynek lidera z ósmą drużyną w tabeli.

Salzburg ligowy sezon zaczął znakomicie. Pięć meczów, pięć zwycięstw to zwiastuje kolejny sezon, w którym dominacja ekipy Salzburga będzie kontynuowana. Niestety dla austriackiej piłki Mistrz kraju nie jest tak skuteczny, a może nie ma tyle szczęścia na europejskich boiskach. Zawodnicy Salzburga polegli w czwartej rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów z drużyną Crveny Zvezda i będą musieli zadowolić się jedynie Ligą Europy. Ich rywalem w szóstej kolejce będzie zespół Admiry, który jak dotychczas strzelił tylko jedną bramkę, a i tak może pochwalić się dorobkiem czterech punktów na koncie. Czy obrońcy tytułu stracą pierwsze punkty w tym sezonie?

NIEDZIELA – 2 WRZEŚNIA 2018

22:00 Tipico Bundesliga – 6. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FC ELYERALARM ADMIRA premiera.200

About Jakub Lipiec