7. kolejka Premier League w CANAL+!

Już w najbliższy weekend czeka nas siódma kolejka ligi angielskiej. Niewątpliwą ozdobą tej serii gier będzie pierwsze w tym sezonie ligowe starcie pomiędzy Chelsea, a Liverpoolem. Zanim jednak będziemy emocjonowali się spotkaniem na Stamford Bridge, naszą uwagę powinien zyskać mecz, […]

Już w najbliższy weekend czeka nas siódma kolejka ligi angielskiej. Niewątpliwą ozdobą tej serii gier będzie pierwsze w tym sezonie ligowe starcie pomiędzy Chelsea, a Liverpoolem.

Zanim jednak będziemy emocjonowali się spotkaniem na Stamford Bridge, naszą uwagę powinien zyskać mecz, który rozpocznie się wcześniej. Mianowicie rywalizacja West Ham – Manchester United. Drużyna Łukasza Fabiańskiego w ostatnim czasie odbiła się od dna zdobywając komplet punktów z Evertonem, a także remisując z Chelsea. Kolejnym zespołem który stanie na drodze Młotów będzie ekipa Czerwonych Diabłów, która po trzech wygranych z rzędu straciła punkty w potyczce z Wolves. Jak będzie tym razem?

Następnie, jako, że słowo się rzekło wszystkich fanów ligi angielskiej rozgrzeje spotkanie Chelsea – Liverpool. Obie ekipy w tym sezonie są praktycznie bezbłędne, a to zwiastuje grę na najwyższym poziomie. Czy The Blues po wpadce z West Hamem będą potrafili ograć piłkarzy The Reds, którzy idą jak burza w lidze, po drodze zdobywając pierwsze trzy punkty w Lidze Mistrzów ogrywając PSG. Sarri czy Klopp? Chelsea czy Liverpool? Kto będzie lepszy?

Życzymy miłego oglądania!

SOBOTA – 29 WRZEŚNIA 2018

13:25 Premier League – 7. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER UNITED na żywo


15:55 Premier League – 7. kolejka: ??? – ??? na żywo


18:25 Premier League – 7. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER CITY na żywo

NIEDZIELA – 30 WRZEŚNIA 2018

16:55 Premier League – 7. kolejka: CARDIFF CITY – BURNLEY FC na żywo

PONIEDZIAŁEK – 01 PAZDZIERNIKA 2018

20:55 Premier League – 7. kolejka: BOURNEMOUTH AFC – CRYSTAL PALACE FC na żywo
CANAL+ Sport HD

About Jakub Lipiec