8. kolejka I Ligi Polskiej w Polsacie Sport

Rozgrywki pierwsze ligi w tym sezonie są wyjątkowo ciekawe i nieprzewidywalne. Jeśli ktoś przed sezonem typował, ze pierwszą trójkę tabeli będą tworzyły zespoły z Głogowa, Olsztyna i Ząbek jest teraz szczęśliwym człowiekiem. Polsat Sport zabierze nas w tym tygodniu na […]

Rozgrywki pierwsze ligi w tym sezonie są wyjątkowo ciekawe i nieprzewidywalne. Jeśli ktoś przed sezonem typował, ze pierwszą trójkę tabeli będą tworzyły zespoły z Głogowa, Olsztyna i Ząbek jest teraz szczęśliwym człowiekiem. Polsat Sport zabierze nas w tym tygodniu na stadiony do Katowic i Gdyni.

GKS KATOWICE- SANDECJA NOWY SĄCZ

Trudno powiedzieć o co grają w tym sezonie oba zespoły. Spotykają się ze sobą aktualni sąsiedzi w ligowej tabeli. GKS zajmuje 9 pozycję, a Sandecja jest na 10 miejscu, ale ich dorobek punktowy jest identyczny. W lepszym nastroju do tego pojedynku zapewne przystąpią katowiczanie, którzy w ostatniej kolejce w samej końcówce wyrwali zwycięstwo w Bełchatowie i to mimo tego, że otrzymali dwie czerwone kartki. Jedną z nich otrzymal Grzegorz Goncerz, czyli najlepszy strzelec zespołu, co może okazać się poważnym osłabieniem. Ekipa z Nowego Sącza w poprzedniej serii gier przegrała u siebie z Wisłą Płock nie rozgrywając nadzwyczajnego spotkania 1-3. Trudno jednak jednoznacznie wskazać faworyta tego starcia.

ARKA GDYNIA- MIEDŹ LEGNICA

Zespół z Gdyni miał bardzo dobry początek rozgrywek, ale ostatnio obniżył loty. Remisy z MKS Kluczbork i Pogonią Siedlce nie wystawiają Arce dobrego świadectwa. Za to zawodnicy z Legnicy po przyjściu Ryszarda Tarasiewicza odzyskali świeżość, złapali drugi oddech wygrywając ostatnie dwa mecze i przy okazji nie tracąc w nich bramki. Na pierwszy rzut oka faworytem meczu wydaje się być Miedź, ale boisko wszystko zweryfikuje.

pasek2

PIĄTEK – 11 WRZEŚNIA 2015

17:40 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Mateusz Majak


17:55
1. Liga – 8. kolejka: GKS KATOWICE – SANDECJA NOWY SĄCZ
na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Mateusz Majak

NIEDZIELA – 13 WRZEŚNIA 2015

16:40 I Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
polsat-sport-hd.120

16:55 I Liga – 8. kolejka: ARKA GDYNIA – MIEDŹ LEGNICAna-żywo
polsat-sport-hd.120
pasek2

About Mateusz Ropel