8. kolejka LSK w Polsacie Sport

W ósmej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet ponownie w telewizji obejrzymy dwa mecze. Oba będą jednak spotkaniami o zupełnie inną stawkę. W niedzielnym pojedynku Grot Budowlani Łódź podejmie ENEĘ PTPS Piła. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli (odpowiednio czwarte i […]

W ósmej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet ponownie w telewizji obejrzymy dwa mecze. Oba będą jednak spotkaniami o zupełnie inną stawkę.

W niedzielnym pojedynku Grot Budowlani Łódź podejmie ENEĘ PTPS Piła. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli (odpowiednio czwarte i piąte miejsce), ale pomimo różnicy tylko jednego zwycięstwa dzielą je cztery punkty. Oznacza to, że nawet w przypadku zwycięstwa drużyny z Wielkopolski Łodzianki nie wypadną z czołowej czwórki.

W poniedziałek na ekranach telewizji pojawią się drużyny z dołu tabeli – jedenasty Trefl Proxima Kraków i ostatnia Legionovia Legionowo. Również tutaj różnica wynosi cztery punkty, ale przy korzystnym układzie wyników drużyna z podwarszawskiej miejscowości może przeskoczyć w tabeli zarówno MKS Dąbrowę Górniczą, jak i Budowlanych Toruń.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godz. 14:45, a poniedziałkowy o 18:00. Obydwa będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.

NIEDZIELA – 3 GRUDNIA 2017

14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ENEA PTPS PIŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bartosz Heller – Ireneusz Mazur

PONIEDZIAŁEK – 4 GRUDNIA 2017

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka: LEGIONOVIA LEGIONOWO – TREFL PROXIMA KRAKÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Wojciech Nowakowski

współzałożyciel i redaktor portalu igrzyska24.pl, dziennikarz portalu TakSięGra, hungarysta, poliglota