8. kolejka Premier League w Canal+Sport!

Ósma kolejka Premier League w CANAL+, a w niej wyczekiwany przez kibiców hit Liverpool – Manchester City… Liverpool i Manchester City to drużyny, które praktycznie bezbłędne grają w obecnej kampanii ligi angielskiej. Ostatnie dni dla The Reds nie są jednak […]

Ósma kolejka Premier League w CANAL+, a w niej wyczekiwany przez kibiców hit Liverpool – Manchester City…

Liverpool i Manchester City to drużyny, które praktycznie bezbłędne grają w obecnej kampanii ligi angielskiej. Ostatnie dni dla The Reds nie są jednak najlepsze. Piłkarze Jurgena Kloppa odpadli z Pucharu Ligi Angielskiej, zremisowali z lidze z Chelsea, a także przegrali w słabym stylu spotkanie z Napoli w Lidze Mistrzów. Manchester City od wpadki z Lyonem w pierwszej kolejce LM idzie przez kolejne mecze bez żadnych problemów. Teraz czas na kolejny trudny sprawdzian. Stawka jest wysoka, bowiem ewentualny wygrany wyjdzie na samodzielne prowadzenie w ligowej tabeli. Będzie się działo!

Pozostałe drużyny z góry ligowej tabeli w tej serii gier mierzą się raczej ze słabszymi rywalami. Chelsea i Arsenal na wyjeździe zmierzy się odpowiednio z Southmapton i Fulham. Tottenham natomiast w domowych warunkach powinien spokojnie poradzić sobie z przedostatnim zespołem w tabeli, a więc Cardiff.

PIĄTEK – 05 PAZDZIERNIKA 2018

20:55 Premier League – 8. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

SOBOTA – 06 PAZDZIERNIKA 2018

15:55 Premier League – 8. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CARDIFF CITY na żywo
 


18:25 Premier League – 8. kolejka: MANCHESTER UNITED – NEWCASTLE UNITED na żywo

NIEDZIELA – 07 PAZDZIERNIKA 2018

12:55 Premier League – 8. kolejka: FULHAM FC – ARSENAL FC na żywo


15:10 Premier League – 8. kolejka: SOUTHAMPTON FC – CHELSEA FC na żywo


17:25 Premier League – 8. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY na żywo


About Jakub Lipiec