9. kolejka grupy mistrzowskiej Jupiler Pro League w Eleven Sports

Tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia sezonu w belgijskiej ekstraklasie. Po czwartkowych rozstrzygnięciach, w grze o tytuł pozostały praktycznie dwa zespoły. Eleven Sports Network przygotowało kibicom  transmisję jednego pojedynku przedostatniej serii gier. Iluzoryczne szanse na obronę mistrzowskiego trofeum ma Anderlecht […]

Tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia sezonu w belgijskiej ekstraklasie. Po czwartkowych rozstrzygnięciach, w grze o tytuł pozostały praktycznie dwa zespoły. Eleven Sports Network przygotowało kibicom  transmisję jednego pojedynku przedostatniej serii gier.

Iluzoryczne szanse na obronę mistrzowskiego trofeum ma Anderlecht Bruksela. Zespół Łukasza Teodorczyka przegrał w czwartek bardzo ważny mecz ze Standardem Liege, co powoduje, że na dwie kolejki przed końcem strata do liderującego Clubu Brugge wynosi aż pięć punktów. Lider tabeli poradził sobie w czwartek na wyjeździe z Charleroi i jest o krok od wywalczenia mistrzostwa. Anderlecht walczy jeszcze o v-ce mistrzostwo – traci do drugiego Standardu jeden punkt. W niedzielę „Fiołki” zmierzą się na wyjeździe z KAA Gent. Piłkarze z Gandawy mają jeszcze szansę na awans do europejskich pucharów i nie zamierzają oddać meczu bez walki.

pasek2

NIEDZIELA – 13 MAJA 2018

17:55 Jupiler Pro League – grupa mistrzowska, 9. kolejka: KAA GENTANDERLECHT BRUKSELA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak
pasek2

About Piotr Dzierzgowski