9. kolejka I Ligi Polskiej w kanałach Polsatu

Rozgrywki I ligi wyglądają w tym sezonie jak szybko kręcąca się karuzela. Nieoczekiwane wyniki, zmienność sytuacji, wiele emocji,  zmiany liderów po każdej kolejce. Można się w tym wszystkim pogubić, ale dzięki temu nie możemy narzekać na nudę.W tej serii gier […]

Rozgrywki I ligi wyglądają w tym sezonie jak szybko kręcąca się karuzela. Nieoczekiwane wyniki, zmienność sytuacji, wiele emocji,  zmiany liderów po każdej kolejce. Można się w tym wszystkim pogubić, ale dzięki temu nie możemy narzekać na nudę.W tej serii gier dojdzie do dwóch bardzo interesujących spotkań. W Bełchatowie GKS zmierzy się z Arką Gdynia, a w Olsztynie Stomil zagra z Chrobrym Głogów.

GKS BEŁCHATÓW- ARKA GDYNIA 

Oba zespoły w ostatniej kolejce wygrały swoje mecze. Bełchatowianie wygrali wyjazdowy mecz z bardzo dobrze spisującym się w tym sezonie Zagłębiem Sosnowiec 1-0. Zwycięską bramkę zdobył w 56 minucie z rzutu karnego Bartosiak. Arka z kolei pokonała u siebie zespół Miedzi Legnica 2-0. Gole strzelali Siemaszko i Abbott. GKS jest w tabeli na 6 miejscu, Arka na 9 pozycji, ale mają w swoim dorobku tyle samo punktów i tracą zaledwie trzy oczka do miejsc gwarantujących grę w Ekstraklasie. To zwiastuje nam wielkie emocje.

STOMIL OLSZTYN- CHROBRY GŁOGÓW

W Olsztynie dojdzie do starcia drużyn ze ścisłej czołówki . Stomil zajmuje w tabeli 5 miejsce z 13 punktami, ale ma zaledwie punkt straty do Chrobrego, który zajmuje 4 miejsce. W nieco lepszej sytuacji są olsztynianie, ponieważ rozegrali jedno spotkanie mniej. Obie ekipy w ostatniej kolejce postanowiły być solidarne i przegrały swoje spotkania. Chrobry sensacyjnie u siebie z Bytovią 0-1,a Stomil na boisku w Ząbkach w takim samym stosunku. Piłkarze za wszelką cenę będą chcieli udowodnić, że był to wypadek przy pracy i zrobią wszystko, aby utrzymać wysokie miejsca zajmowane przed tą kolejką.

pasek2

PIĄTEK – 18 WRZEŚNIA 2015

17:40 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Bełchatowa)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


17:55
1. Liga – 9. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – ARKA GDYNIA na-żywo

polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Bełchatowa)

PIĄTEK – 18 WRZEŚNIA 2015

12:30 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Extra HD

12:45 1. Liga – 9. kolejka: STOMIL OLSZTYN – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport Extra HD
pasek2

About Mateusz Ropel