Agnieszka Radwańska broni tytułu w Shenzen

W Shenzen Agnieszka Radwańska będzie bronić tytułu wywalczonego przed rokiem. Polka jest już w 2. rundzie. Rok temu w Chinach Radwańska łatwo wygrała turniej bez straty seta. W tej edycji Shenzen Open nie będzie Polce łatwo obronić tytułu. Już w […]

W Shenzen Agnieszka Radwańska będzie bronić tytułu wywalczonego przed rokiem. Polka jest już w 2. rundzie.

Rok temu w Chinach Radwańska łatwo wygrała turniej bez straty seta. W tej edycji Shenzen Open nie będzie Polce łatwo obronić tytułu. Już w 1. meczu sezonu Agnieszka Radwańska męczyła się z Chinką Duan broniąc piłki meczowe. W 2. rundy rywalką Polki będzie Rumunka Sorana Cirstea. W przypadku zwycięstwa polską zawodniczkę czeka mecz ze Cwetaną Pironkową albo Alison Riske.

Główną rywalką rozstawionej z jedynką Radwańskiej jest turniejowa dwójka Simona Halep. Rumuńska tenisistka w pierwszym spotkaniu pokonała Jelenę Janković. W gronie faworytek są również Johanna Konta i Monica Niculescu.

PONIEDZIAŁEK – 2 STYCZNIA 2017

08:30 WTA Tour, Shenzen, Chiny – 1. runda: AGNIESZKA RADWAŃSKA – YING-YING DUAN na żywo