Alaves sprawi kolejną sensację? Finał Copa del Rey w Canal+ Sport 2 HD

Finał Pucharu Króla 2016/2017 ma tylko jednego faworyta. FC Barcelona teoretycznie powinno dość łatwo uporać się z Deportivo Alaves i skończyć ten średni sezon z przynajmniej jednym trofeum na koncie.  Mecz ten będzie pożegnaniem z zespołem Luisa Enrique, który już […]

Finał Pucharu Króla 2016/2017 ma tylko jednego faworyta. FC Barcelona teoretycznie powinno dość łatwo uporać się z Deportivo Alaves i skończyć ten średni sezon z przynajmniej jednym trofeum na koncie. 

Mecz ten będzie pożegnaniem z zespołem Luisa Enrique, który już parę miesięcy temu ogłosił, że po sezonie rozstaje się z drużyną. Ma szansę zapisać się w pamięci kibiców w pozytywny sposób, ale koniecznie musi wygrać finał Pucharu Króla. FC Barcelona jest wielkim faworytem i bardzo ciężko sobie wyobrazić, żeby mieli ten finał przegrać. Deportivo Alaves to jednak bardzo nieprzyjemna ekipa, która potrafi sprawić niespodzianki. Przypomnijmy, w rundzie jesiennej beniaminek pokonał na Camp Nou FC Barcelonę 2:1! Patrząc z perspektywy czasu, ta porażka zabrała Katalończykom tytuł mistrzowski… „Blaugrana” odegrała się jednak pół roku później i wygrała na wyjeździe z Deportivo aż 6:0. Jak będzie tym razem?

SOBOTA – 27 MAJA 2017

21:15 Copa del Rey – Finał: FC BARCELONA – DEPORTIVO ALAVES na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

About Jakub Zegarowski