Angielska piłka w dalszym ciągu w Eleven Sports!

Przygotowując się do startu piłkarskiego sezonu 2017/18 grupa ELEVEN SPORTS podpisała nową, pięcioletnią umowę z English Football League (EFL). Dzięki nowemu porozumieniu kanały ELEVEN SPORTS mogą nadal pokazywać NA ŻYWO i NA WYŁĄCZNOŚĆ mecze Sky Bet Championship, Sky Bet League […]

Przygotowując się do startu piłkarskiego sezonu 2017/18 grupa ELEVEN SPORTS podpisała nową, pięcioletnią umowę z English Football League (EFL).

Dzięki nowemu porozumieniu kanały ELEVEN SPORTS mogą nadal pokazywać NA ŻYWO i NA WYŁĄCZNOŚĆ mecze Sky Bet Championship, Sky Bet League One, Sky Bet League Two oraz Carabao Cup, czyli pucharu ligi angielskiej, w Polsce, Belgii i Luksemburgu. Podpisanie obecnej umowy nastąpiło po wygaśnięciu poprzedniej, która obowiązywała od sezonu 2015/16.

ELEVEN SPORTS może pokazywać spotkania na żywo, z opóźnieniem oraz powtórki zarówno na antenach swoich trzech kanałów dostępnych w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych, jak i w serwisie internetowym elevensports.pl.

Ściśle współpracujemy z właścicielami praw zapewniając im dotarcie do kibiców i interakcję z nimi. Podpisanie nowej partnerskiej umowy z EFL na pięć lat było możliwe między innymi dzięki pracy, którą wykonaliśmy wspólnie w poprzednich sezonach dostarczając kibicom wielkich emocji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości kontynuacji współpracy z EFL w Polsce, Belgii i Luksemburgu – w trzech krajach, w których piłka nożna jest niezwykle popularna.

– mówi Danny Menken, Dyrektor Zarządzający Grupy ELEVEN SPORTS.

Cieszymy się z przedłużenia umowy z ELEVEN SPORTS, dzięki której stacja będzie pokazywać mecze Sky Bet EFL oraz Carabao Cup. Globalizacja sportu oznacza, że zapewnienie sobie stałej obecności na zagranicznych rynkach ma dziś ogromne znaczenie. Jest ona szczególnie ważne dla naszych Klubów, które chcą jeszcze lepiej zaistnieć w świadomości widzów z innych krajów, między innymi właśnie z tych, w których pokazuje nas ELEVEN SPORTS.

mówi Shaun Harvey, CEO EFL

About Piotr Barwaśny