Barażowe spotkania do MŚ 2018 tylko w Polsacie Sport!

Już w najbliższych dniach czeka nas bardzo dużo emocji, związanych z piłką reprezentacyjną. Mianowicie baraże europejskich drużyn, które walczą o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji! Zaczynamy już w czwartek, kiedy to zostaną rozegrane dwa pierwsze spotkania. Pierwszym z […]

Już w najbliższych dniach czeka nas bardzo dużo emocji, związanych z piłką reprezentacyjną. Mianowicie baraże europejskich drużyn, które walczą o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji!

Zaczynamy już w czwartek, kiedy to zostaną rozegrane dwa pierwsze spotkania. Pierwszym z nich będzie pojedynek Chorwacja – Grecja. Minimalnym faworytem, powinien być zespół Chorwacji, który zdobył w fazie grupowej jeden punkt więcej i są drużyną, która ma w swoim składzie więcej zawodników światowej klasy. Grecy są maksymalnie zmobilizowani do walki, gdyż chcą wrócić na wielki turniej, po nieobecności na Euro 2016. W obu meczach czeka nas z pewnością wiele walki i poświęcenia. Kto awansuje, a kto pozna gorzki smak porażki. Pierwszy mecz w czwartek, drugi zaś w niedzielę.

Drugim czwartkowym meczem, będzie rozgrywane równolegle spotkanie Irlandia Północna – Szwajcaria. W tym pojedynku łatwiej jest wskazać faworyta, są to oczywiście Szwajcarzy, którzy w fazie grupowej zdobyli 27 punktów i ulegli tylko reprezentacji Portugalii. Ekipa Irlandii Północnej będzie chciała sprawić niespodziankę, lecz ich ostatnie występy nie napełniają serc kibiców optymizmem. Czy Szwajcaria pewnie awansuje, czy też czeka nas sensacja. Pierwszy mecz w czwartek, drugi w niedzielę.

W piątek czeka nas pierwszy pojedynek rywalizacji barażowej kadry Włoch z drużyną Szwecji. Na papierze faworytem Italia, lecz Szwedzi nie sprzedadzą tanio skóry. Czeka nas zatem pojedynek drużyn, które nie prezentują ostatnio wybitnego poziomu, jednakże i jeden i drugi zespół musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. W tej parze na pewno emocji nie zabraknie, szykuje nam się heroiczna walka do ostatniej sekundy. Pierwszy mecz w piątek, drugi natomiast w poniedziałek.

W sobotę czeka na ostatnie spotkanie, otwierające dwumecz. Mianowicie rywalizacja Dania – Irlandia. Zespół Danii zajął drugie miejsce w grupie, ustępując jedynie Polsce, Irlandia zaś przegrała w rywalizacji grupowej z ekipą Serbii. Faworytem drużyna ze Skandynawii, ostatnie pięć meczów to cztery wygrane, w tym wysokie zwycięstwo z zespołem Adama Nawałki. Wyspiarze będą na pewno walczyć do upadłego, więc duński zespół nie może poczuć się zbyt pewnie. Pierwsze spotkanie w sobotę, drugie we wtorek.

Życzymy miłego oglądania i oczywiście wielkich emocji!

CZWARTEK – 9 LISTOPADA 2017

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: IRLANDIA PÓŁNOCNA – SZWAJCARIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: CHORWACJA – GRECJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Paweł Golański

PIĄTEK – 10 LISTOPADA 2017

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: SZWECJA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Lepa

SOBOTA – 11 LISTOPADA 2017

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: DANIA – IRLANDIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Hajto

NIEDZIELA – 12 LISTOPADA 2017

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: SZWAJCARIA – IRLANDIA PÓŁNOCNA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: GRECJA – CHORWACJA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Hajto

PONIEDZIAŁEK – 13 LISTOPADA 2017

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: WŁOCHY – SZWECJAna żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Lepa

WTOREK – 14 LISTOPADA 2017

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: IRLANDIA – DANIAna żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

About Jakub Lipiec