Bartosz Heller w redakcji sportowej Polsatu

Dziennikarz i komentator sportowy związany ostatnio z Telewizją Polską – Bartosz Heller dołączył do ekipy Polsatu Sport. Jak informowaliśmy pod koniec czerwca tego roku, Bartosz Heller odszedł z redakcji sportowej TVP. Po blisko trzech miesiącach nowym pracodawcą został Polsat Sport. […]

Dziennikarz i komentator sportowy związany ostatnio z Telewizją Polską – Bartosz Heller dołączył do ekipy Polsatu Sport.

Jak informowaliśmy pod koniec czerwca tego roku, Bartosz Heller odszedł z redakcji sportowej TVP. Po blisko trzech miesiącach nowym pracodawcą został Polsat Sport. Tym samym dziennikarz dołącza do zespołu kierowanego przez Mariana Kmitę, który 19 lat temu przyjmował go do pracy w Telewizji Polskiej. Jest to kolejny dziennikarz sportowy przenoszący się w tym roku z Woronicza na Ostrobramską. Dwa miesiące temu tę drogę przeszła Paulina Chylewska.

Bartosz Heller nieprzerwanie od 2002 roku i Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City był obecny w „olimpijskim” składzie Telewizji Polskiej. Pracował podczas Igrzysk jako reporter oraz komentator. Podczas ostatnich Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro miał okazję skomentować mecze siatkówki plażowej. Ponadto 5-krotnie był w ekipie TVP obsługującej Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym, a także 6-krotnie podczas Mistrzostw Świata w lotach narciarskich.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)