Biathlon: Puchar Świata w Solider Hollow na antenach Eurosportu 1 i Polsatu Sport

Biathloniści nie wracają jeszcze do Europy. Po zmaganiach w Canmore, które przyniosły bardzo dużo kłopotów, zawodniczki i zawodnicy przenoszą się do Solider Hollow.  Głównym rywalem organizatorów zawodów Pucharu Świata w Canmore był silny mróz. Na początku rywalizacji skrócone zostały biegi […]

Biathloniści nie wracają jeszcze do Europy. Po zmaganiach w Canmore, które przyniosły bardzo dużo kłopotów, zawodniczki i zawodnicy przenoszą się do Solider Hollow. 

Głównym rywalem organizatorów zawodów Pucharu Świata w Canmore był silny mróz. Na początku rywalizacji skrócone zostały biegi długie. Później zawodnicy musieli przyjąć do wiadomości nowy termin rozgrywania sztafet. Przeniesione z soboty na niedzielę zostały również biegi sprinterskie, które jednak w ogóle się nie odbyły. Temperatury poniżej – 25 stopni Celsjusza to zbyt ekstremalne warunki do rozgrywania zmagań biathlonistów.

Teraz zawodnicy przenoszą się do Solider Hollow, miejsca, gdzie w 2002 roku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich odbywały się zawody biegaczy narciarskich i biathlonistów. Także tutaj musimy trzymać kciuki za pogodę, aby tym razem pozwoliła w stu procentach zrealizować zaplanowany wcześniej terminarz. Rywalizacja rozpocznie się już w czwartek. Wówczas będziemy się emocjonować biegiem sprinterskim kobiet. Dzień później do zmagań sprinterskich przystąpią mężczyźni.  W sobotę odbędą się biegi pościgowe, a na zakończenie zawodów, na niedzielę, zaplanowane są biegi sztafetowe.

CZWARTEK – 14 LUTEGO 2019

19:00 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG SPRINTERSKI KOBIET na żywo
*(o 23:30  w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDIpla

PIĄTEK – 15 LUTEGO 2019

19:05 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


SOBOTA – 16 LUTEGO 2019

17:45 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 18:00 w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDIpla

21:45 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla


NIEDZIELA – 17 LUTEGO 2019

18:00 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

21:45 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: SZTAFETA MIESZANA na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla

About Michał Winiarczyk