Boruta Olimpijczyk zamelduje się w półfinale? 6. kolejka Krajowej Ligi Zapaśniczej w TVP Sport

W szóstej serii gier grupy A dojdzie do konfrontacji Boruty Olimpijczyka Zgierz/Radom z KZ Bydgoszcz, gdzie zdecydowanym faworytem są gospodarze.  Zespół Boruty spisuje się bardzo solidnie. Co prawda jest bez szans w rywalizacji z klubem z Piotrkowa Trybunalskiego, ale piastuje […]

W szóstej serii gier grupy A dojdzie do konfrontacji Boruty Olimpijczyka Zgierz/Radom z KZ Bydgoszcz, gdzie zdecydowanym faworytem są gospodarze. 

Zespół Boruty spisuje się bardzo solidnie. Co prawda jest bez szans w rywalizacji z klubem z Piotrkowa Trybunalskiego, ale piastuje pewnie drugie miejsce, które zapewnia im na razie awans do fazy półfinałowej. Ich przewaga po tej serii gier nad WKS-em Grunwald Poznań może jeszcze wzrosnąć. Ekipa gospodarzy zmierzy się bowiem z KZ Bydgoszcz, który w tym sezonie nie zdobył nawet jednego punktu. Wydaje się, że goście to zdecydowanie najsłabszy zespół całej ligi, więc ciężko sobie wyobrazić, żeby nagle byli w stanie podbić Borutę.

Jeśli mecz zakończy się spodziewanym rezultatem, a w drugim spotkaniu AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski pokona WKS Grunwald Poznań, to wydaje się, że rywalizacja o półfinał w grupie A będzie zakończona.

WTOREK – 2 STYCZNIA 2018

18:00 Krajowa Liga Zapaśnicza – 6. kolejka: BORUTA OLIMPIJCZYK ZGIERZ/RADOM – KZ BYDGOSZCZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Jakub Zegarowski