Bożydar Iwanow wraca na anteny Polsatu

Po ponad rocznej nieobecności w telewizji powrócił Bożydar Iwanow, który nieoczekiwanie zniknął przed zeszłorocznym Euro 2016 z anten Polsatu, choć był jednym z czołowych komentatorów stacji oraz głównym prowadzącym studio podczas spotkań piłkarskiej Reprezentacji Polski. Powrócił. @IwanowBozydar ponownie na antenie […]

Po ponad rocznej nieobecności w telewizji powrócił Bożydar Iwanow, który nieoczekiwanie zniknął przed zeszłorocznym Euro 2016 z anten Polsatu, choć był jednym z czołowych komentatorów stacji oraz głównym prowadzącym studio podczas spotkań piłkarskiej Reprezentacji Polski.

W czwartek, 15 czerwca Bożydar Iwanow po raz pierwszy po długiej przerwie pojawił się na antenach „słonecznej” stacji, prowadząc serwis informacyjny w Polsacie Sport News. Telewizja Polsat nieobecność tłumaczyła problemami osobistymi komentatora. Podczas Euro 2016 oraz przy meczach kadry w prowadzeniu studia Iwanowa zastąpił Jerzy Mielewski

Niewykluczone, że już jesienią ponownie usłyszymy Bożydara Iwanowa podczas transmisji piłkarskich spotkań na sportowych antenach Polsatu.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra i lajfy.com, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)