Cavaliada Lublin w nc+

W najbliższy weekend rozegrane zostaną drugie zawody bieżącej edycji cyklu Cavaliada Tour. Impreza odbędzie się w Lublinie. W ramach CSI2* rozegranych zostanie dwanaście konkursów, z czego dwa, piątkowa Duża Runda oraz niedzielne Grand Prix, zaliczane będą do rankingu FEI. Na […]

W najbliższy weekend rozegrane zostaną drugie zawody bieżącej edycji cyklu Cavaliada Tour. Impreza odbędzie się w Lublinie.

W ramach CSI2* rozegranych zostanie dwanaście konkursów, z czego dwa, piątkowa Duża Runda oraz niedzielne Grand Prix, zaliczane będą do rankingu FEI. Na starcie zobaczymy m.in. Alesa Opatrnego, Reina Pilla,  czy też najlepszych zawodników z naszego podwórka – Michała Kaźmierczaka, Mściwoja Kieconia, Dawida Kubiaka, Krzysztofa Ludwiczaka cz Jarosława Skrzyczyńskiego. Tradycyjnie w ramach Cavaliady rozegrane zostaną takie konkursy jak Potęga Skoku, Venus vs. Mars oraz Speed&Music. Z przeszkodami zmagać się będą też uczestnicy Cavaliady Future.

W trakcie czterech dni imprezy w Lublinie rozegrane zostaną trzy konkursy KPMG Dressage Cup. Na starcie zabraknie drugiego w klasyfikacji generalnej po zawodach w Poznaniu Tomasza Jasińskiego. Pojwi się natomiast reszta czołówki zawodów grudniowych – Ilona Janas, Emilia Jach czy Grzegorz Cichoń. Zaplanowane są też dwa konkursy Halowego Pucharu Polski w Powożeniu (w identycznej obsadzie, co w Poznaniu), a także zawody z cyklu WECHTA Eventing Tour z udziałem m.in Jana Kamińskiego, Maeusza Kiempy, Mariusza Kleniuka czy Pawła Warszawskiego.

Tradycyjnie zawody będą transmitowane na kanałach platformy nc+ – nSport+ i Canal+Sport2.

CZWARTEK – 15 LUTEGO 2018

21:15 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: POTĘGA SKOKU na żywo


23:00 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: POWOŻENIE premiera.200

PIĄTEK – 16 LUTEGO 2018

18:30 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: WSZECHSTRONNY KONKURS KONIA WIERZCHOWEGO na żywo


20:45
Cavaliada Tour, Lublin, PolskaVENUS vs MARS  na żywo

SOBOTA – 17 LUTEGO 2018

16:30 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: ZAPRZĘGI na żywo


19:15
Cavaliada Tour, Lublin, Polska: SZTAFETA na żywo


20:30
Cavaliada Tour, Lublin, Polska: SPEED&MUSIC na żywo

NIEDZIELA – 18 LUTEGO 2018

11:30 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: FUTURE na żywo


15:30 Cavaliada Tour, Lublin, Polska: GRAND PRIX na żywo

About Wojciech Nowakowski

współzałożyciel i redaktor portalu igrzyska24.pl, dziennikarz portalu TakSięGra, hungarysta, poliglota