Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź hitem 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

Spotkanie Chemika Police z ŁKS-em Commercecon Łódź zapowiada się najciekawiej spośród wszystkich spotkań 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.  Mecz mistrzyń z wicemistrzyniami musi wzbudzać emocje. Póki co, lepiej w lidze radzi sobie Chemik, który przegrał tylko raz – z Budowlanymi […]

Spotkanie Chemika Police z ŁKS-em Commercecon Łódź zapowiada się najciekawiej spośród wszystkich spotkań 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. 

Mecz mistrzyń z wicemistrzyniami musi wzbudzać emocje. Póki co, lepiej w lidze radzi sobie Chemik, który przegrał tylko raz – z Budowlanymi Łódź na własnym parkiecie. Trzeba jednak przyznać, że trudno odnaleźć zwycięstwa Policzanek z bardzo dobrymi zespołami w tym sezonie. Na krajowym podwórku wygrane z zespołami dużo niżej notowanymi, w Lidze Mistrzów dwie pewne porażki. Nieco lepiej pod tym względem wyglądają paradoksalnie Łodzianki, notujące czasami zanotować wstydliwe wpadki, ale też umiejące pokonać Budowlanych w derbach Łodzi, czy zanotować cenne zwycięstwo w Champions League z wyżej notowanym przeciwnikiem.

Chociaż to Chemik jest bardzo wyraźnym faworytem do wygranej, to niespodzianka wcale nie jest wykluczona. ŁKS już udowodnił, że w najlepszej dyspozycji jest w stanie walczyć z bardzo mocnymi rywalami. Kto wie, czy w niedzielę nie pokaże tego po raz kolejny.

NIEDZIELA – 23 GRUDNIA 2018

14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 11. kolejka: CHEMIK POLICE – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

 

About Jakub Zegarowski