Ciąg dalszy półfinałów Polskiej Hokej Ligi w TVP Sport HD

Rywalizacja o wielki finał Polskiej Hokej Ligi trwa w najlepsze. Od środy do niedzieli przyjdzie czas na kolejne spotkania, być może decydujące o wszystkim. Na transmisję zapraszamy do TVP Sport HD.  Każda ekipa rozegrała już dwa spotkania w tej fazie. […]

Rywalizacja o wielki finał Polskiej Hokej Ligi trwa w najlepsze. Od środy do niedzieli przyjdzie czas na kolejne spotkania, być może decydujące o wszystkim. Na transmisję zapraszamy do TVP Sport HD. 

Każda ekipa rozegrała już dwa spotkania w tej fazie. Teraz rywalizacja przenosi się odpowiednio do Nowego Targu oraz Krakowa. GKS Tychy po dwóch łatwych zwycięstwach na własnym lodowisku, teraz spróbuje zdobyć lodowisko TatrySki Podhale Nowy Targ. W rywalizacji do czterech zwycięstw, zespól z Tychów prowadzi już dwa 2:0. Teraz, jeśli uda im się wygrać kolejne dwa spotkania na wyjeździe, zameldują się bezpośrednio w wielkim finale. Taka sama sytuacja jest w drugim półfinale. Po dwóch przekonujących zwycięstwach GKS Katowice, rywalizacja przenosi się na lodowisko Comarch Cracovii. Tam jednak zespołowi z Katowic będzie bardzo trudno zdobyć kolejne zwycięstwa potrzebne do awansu do finału. Przeglądając historie spotkań pomiędzy zespołami, lodowisko w Krakowie nie jest wygodne dla gości. Po raz ostatni GKS Katowice w Krakowie wygrało w 2013 roku. Czy będziemy mieli więc przedłużoną serie gier w tej parze?

pasek2

ŚRODA – 14 MARCA 2018

18:15 Polska Hokej Liga – 2. runda play-off: TATRYSKI PODHALE NOWY TARG – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

PIĄTEK – 16 MARCA 2018

18:15 Polska Hokej Liga – 2. runda play-off: COMARCH CRACOVIA – TAURON GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 18 MARCA 2018

16:35 Polska Hokej Liga – 2. runda play-off: GKS TYCHY – TATRYSKI PODHALE NOWY TARG (ew. V mecz) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam