Ćwierćfinał Pucharu Ligi Francuskiej w Eleven

Ćwierćfinał Pucharu Ligi Francuskiej powinien wzbudzić niemałe zainteresowanie wśród widzów kanałów spod znaku Eleven. W gronie 8 zespołów, które walczą o tę prestiżową nagrodę znalazło się jedno miejsce dla przedstawiciela Ligue 2. Byłoby wielką niespodzianką, gdyby pokonali rywala z Ligue […]

Ćwierćfinał Pucharu Ligi Francuskiej powinien wzbudzić niemałe zainteresowanie wśród widzów kanałów spod znaku Eleven. W gronie 8 zespołów, które walczą o tę prestiżową nagrodę znalazło się jedno miejsce dla przedstawiciela Ligue 2. Byłoby wielką niespodzianką, gdyby pokonali rywala z Ligue 1, który jednocześnie jest jej wiceliderem.

FC NANTES – AS NANCY

Konfrontacja zespołów, które w lidze zainteresowane są walką o utrzymanie w Ligue1. Ciężko wskazać faworyta ze względu na wyrównany poziom jaki prezentują oba zespoły. Rywalizacja w tej parze powinna zatem dostarczyć mnóstwa emocji. Wynik będzie sprawą otwartą.

GIRONDINS BORDEAUX – EN AVANT GUINGAMP

Nie mniej ciekawie powinno być w Bordeaux. Oba kluby dzielnie radzą sobie w lidze. W Ligue 1 dzieli ich tylko 5 punktów. Kto będzie świętował końcowy tryumf?

FC SOCHAUX – AS MONACO

Bardzo udanie ułożyło się losowanie we walce w pucharach dla gości tego spotkania. Zarówno w Pucharze Francji jak i Pucharze Ligi Francuskiej trafili na zespół z niższej klasy. Zespół teoretycznie słabszy nie jest jednak z góry skazywany na porażkę. Doświadczenie, które posiadają piłkarze z Monako może pomóc im osiągnąć końcowy sukces.

PARIS SAINT GERMAIN – FC METZ

Na krajowym podwórku w 99% przypadku PSG jest faworytem spotkań. W tym wypadku nie ma wyjątku. Goście będąc w swojej dotychczasowej formie nie będą wstanie wstrząsnąć Paryżanami. Gdyby przyszła jakaś odmiana ich stylu to mecz powinien być ciekawy. Aby pokonać gospodarzy potrzeba jednak czegoś więcej.

pasek2

WTOREK – 10 STYCZNIA 2017

18:25 Coupe de la Ligue – 1/4 Finału: FC NANTES – AS NANCY na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:55 
Coupe de la Ligue – 1/4 Finału: FC SOCHAUX – AS MONACO  na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

ŚRODA – 11 STYCZNIA 2017

18:40 Coupe de la Ligue – 1/4 Finału: GIRONDINS BORDEAUX – EN AVANT GUINGAMP na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:00
 
Coupe de la Ligue – 1/4 Finału: PARIS SAINT GERMAIN – FC METZ na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak
pasek2

About Michał Lewandowski