Czas na kolejną dawkę południowoamerykańskiego futbolu. Przed nami kolejne spotkania w Copa Libertadores

To będzie kolejny piękny tydzień dla fanów piłki nożnej. Oprócz zmagań w ramach Ligi Mistrzów czeka na nich takż Copa Libertadores. Przed nami 2. kolejka tej elitarnej ligi Ameryki południowej. W nocy ze środy na czwartek urugwajski Penarol zmierzy się z  Atletico […]

To będzie kolejny piękny tydzień dla fanów piłki nożnej. Oprócz zmagań w ramach Ligi Mistrzów czeka na nich takż Copa Libertadores. Przed nami 2. kolejka tej elitarnej ligi Ameryki południowej.

W nocy ze środy na czwartek urugwajski Penarol zmierzy się z  Atletico Tucuman z Argentyny. Dla obu drużyn będzie to starcie o pierwsze punkty w tegorocznej edycji Pucharu Wyzwolicieli. Gospodarze w pierwszym spotkaniu ulegli boliwijskiemu The Strongest przegrywając spotkanie w stosunku 1:0. Argentyńczycy przegrali natomiast z liderem grupy C – Libertadem Asuncion.

Kolejna dawka południowoamerykanskich emocji już w piątek. Tego dnia na murawie zobaczymy dwie wielkie drużyny. Estudiantes zmiedzy się przed własną publicznością z brazylijskim Santosem. Drużyna z Argentyny z 4 punktami na koncie  lideruje w grupie F. Argentyńczycy z pewnością będą w tym meczu będą dążyli do zdobycia kompletu punktów, który bardzo przybliżył ich do awansu z pierwszego miejsca. Santos zajmuje obecnie 2. lokatę i zgromadził jedynie punkt mniej od Estudiantes.  Początek spotkania na Estadio Ciudad De La Plata o godzinie 2:30.

CZWARTEK – 5 KWIETNIA 2018

00:15 Copa Libertadores – grupa C: CA PENAROL – CA TUCUMAN na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

PIĄTEK – 6 KWIETNIA 2018

02:30 Copa Libertadores – grupa F: ESTUDIANTES LA PLATA – SANTOS FC na żywo

About Roland Śledziewski