Czwartek z 1. Ligą Siatkówki Mężczyzn w Polsacie Sport

Starcie dwóch drużyn z przeciwległych biegunów pokaże w najbliższy czwartek Polsat Sport. Gospodarze, którzy walczą o utrzymanie w I lidze, zmierzą się z wiceliderem rozgrywek. UKS Mickiewicz Kluczbork, chociaż zajmuje przedostatnie, 13. miejsce, ma najmniej wygranych w rozgrywkach, bo zaledwie […]

Starcie dwóch drużyn z przeciwległych biegunów pokaże w najbliższy czwartek Polsat Sport. Gospodarze, którzy walczą o utrzymanie w I lidze, zmierzą się z wiceliderem rozgrywek.

UKS Mickiewicz Kluczbork, chociaż zajmuje przedostatnie, 13. miejsce, ma najmniej wygranych w rozgrywkach, bo zaledwie cztery. Aż trzy z nich udało się odnieść na przełomie listopada i grudnia, gdy wygrali trzy spotkania z rzędu. Czwarte zwycięstwo ekipa z Kluczborka odniosła przed tygodniem, pokonując AZS AGH Kraków. Tym razem rywal będzie zdecydowanie silniejszy. Mickiewicz podejmie wicelidera 1. Ligi – Stal Nysa. Zawodnicy Krzysztofa Stelmacha mają na koncie tylko 4 porażki i tracą 4 punkty do lidera – Lechii Tomaszów Mazowiecki, choć w bezpośrednim starciu to Stal była górą. W najbliższym czasie siatkarze z Kielc zmierzą się z dolną częścią tabeli, co może być szansą na dogonienie rywala. Warunkiem są wygrane w tych pojedynkach, od wyjazdu do Kluczborka włącznie.

CZWARTEK – 10 STYCZNIA 2018

18:30 1. Liga – 18. kolejka: UKS MICKIEWICZ KLUCZBORK – STAL NYSA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)