Czy będą jeszcze przetasowania w PGE Ekstralidze? Kanał nSport+ zaprasza na dwa spotkania

Na dwie kolejki przed końce rundy zasadniczej kluby podkręcają tempo. To ostatni dzwonek dla tych co jeszcze mają szasnę a których wykorzystanie pomoże spełnić przedsezonowe cele. Kto pojedzie w barażach? Kto w play – offach? Po tej kolejce być może […]

Na dwie kolejki przed końce rundy zasadniczej kluby podkręcają tempo. To ostatni dzwonek dla tych co jeszcze mają szasnę a których wykorzystanie pomoże spełnić przedsezonowe cele. Kto pojedzie w barażach? Kto w play – offach? Po tej kolejce być może zapadną już pierwsze decyzje. nSport+ zaprasza do Torunia i Gorzowa.

Czy Nicki Pedersen uratuje Tarnów przed spadkiem? Niewątpliwie zatrudnienie Duńczyka po sezonie, z którego wykluczyła go kontuzja było wielką loterią. Teraz Unii potrzeba czegoś więcej niż szczęścia. Potrzeba drużyny, która odpali w Toruniu wszystkie argumenty. „Anioły” jeszcze łapią się w gronie kandydatów do walki o medale. Aby zrealizować cel muszą zdobyć najlepiej komplet 3 punktów. Porażka którejkolwiek z drużyn, będzie równoznaczna z zakończeniem tegorocznych rozgrywek na niesatysfakcjonującym miejscu.

Podczas gdy jedni walczą o być albo nie być, inni rywalizują o jak najlepsze rozstawienie w drugiej części rozgrywek. Gorzowian i Wrocławian dzielą 2 punkty. Stal ma jednak o jedno spotkanie więcej na rozkładzie. Jeżeli myślą o zachowaniu pozycji wicelidera to spotkanie u siebie muszą wygrać. Jadą u siebie stąd są faworytami spotkania. Dodatkowo na mecz zmobilizuje się Szymon Woźniak, który rok temu bronił barw Sparty. Przyjezdni nie stoją na straconej pozycji. Ubiegłe lata pokazały, że drzemią w nich siły oraz motywacja, która potrafi przerodzić się w końcowy rezultat dający meczowe punkty. Jak zatem będzie tego wieczora na Jancarzu?

NIEDZIELA – 12 SIERPNIA 2018

16:30 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: GET WELL TORUŃ – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo


21:15
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

About Michał Lewandowski