Decydujące mecze Polek w walce o Mistrzostwa Europy w TVP Sport HD

Przed naszymi szczypiornistkami, dwa ważne spotkania od, których zależy czy zagrają na grudniowych mistrzostwach europy. W czwartkowym spotkaniu zmierzą się w Włoszkami a w niedziele na własnym parkiecie podejmą Słowaczki. Transmisje z obu spotkań w TVP Sport HD.  Na tą […]

Przed naszymi szczypiornistkami, dwa ważne spotkania od, których zależy czy zagrają na grudniowych mistrzostwach europy. W czwartkowym spotkaniu zmierzą się w Włoszkami a w niedziele na własnym parkiecie podejmą Słowaczki. Transmisje z obu spotkań w TVP Sport HD. 

Na tą chwilą, sytuacja w grupie polek jest następująca. Po czterech spotkaniach eliminacyjnych Polki mają na koncie dwie wygrane i dwie porażki, co daje im drugie miejsce w grupie 2. Prowadzą z kompletem punktów piłkarki ręczne Czarnogóry, które awans już sobie zapewniły. Do grudniowego czempionatu, awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Naszym piłkarką do awansu brakuje już tylko jednego zwycięstwa. To mogą uczynić już w czwartek, kiedy zagrają w Montesilvanoz outsiderem naszej grupy – Reprezentacją Włoch. W niedzielę natomiast zakończenie eliminacji i domowy mecz ze Słowacją. W pierwszych spotkań z tymi zespołami nasze, reprezentantki pokazały klasę, dominując rywalki. Na oba te spotkania nasz selekcjoner Leszek Krowicki, powołał najbardziej optymalny skład, jaki mamy na tę chwilę. W składnie nie brakuje największych naszych gwiazd.

CZWARTEK – 31 MAJA 2018

20:20 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 2: WŁOCHY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 3 CZERWCA 2018

18:15 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 2: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 2: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam