DHB Pokal w Sportklubie

W weekend odbędą się finałowe rozgrywki Pucharu Niemiec piłkarzy ręcznych. W walce o zwycięstwo zostały Flensburg, Rhein-Neckar Loewen, THW Kiel i SC Leipzig. W ubiegłym roku blisko zdobycia trofeum byli zawodnicy Flensburga. Wikingowie w finale przegrali ze szczypiornistami Magdeburga, którzy […]

W weekend odbędą się finałowe rozgrywki Pucharu Niemiec piłkarzy ręcznych. W walce o zwycięstwo zostały Flensburg, Rhein-Neckar Loewen, THW Kiel i SC Leipzig.

W ubiegłym roku blisko zdobycia trofeum byli zawodnicy Flensburga. Wikingowie w finale przegrali ze szczypiornistami Magdeburga, którzy w tym roku nie zagrają w Final Four. W ciekawszym półfinale lider Bundesligi zmierzy się z Rhein-Neckar Loewen. Mistrzowie Niemiec w lidze grają poniżej oczekiwań i ostatnio odpadli także w Lidze Mistrzów. W poprzedniej edycji rozgrywek w 1/2 finału Flensburg pokonał Lwy. Czy będziemy świadkami rewanżu?

W drugim półfinale DHB Pokal zapowiada się mniej ciekawie. Jednak możemy spodziewać się, że zespół z Lipska sprawi niespodziankę. Szczypiorniści SC Leipzig słabo radzą sobie w Bundeslidze, ale puchary dzielą się swoimi prawami. Do wyeliminowaniu Rhein-Neckar Loewen w dobrej formie jest THW Kiel, które liczy na zdobycie Pucharu Niemiec.

Półfinały Final Four będą retransmitowane w sobotni wieczór. Finał zaplanowany jest na 14:30 w niedzielę. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w Sportklubie.

SOBOTA – 8 KWIETNIA 2017

20:30 DHB Pokal – 1/2 Finału: RHEIN NECKAR LOWEN – SG FLENSBURG-HANDEWTT premiera.200