Diamentowa Liga wraca po krótkiej przerwie. Transmisja w Polsat Sport HD

Pierwsza część sezonu lekkoatletycznego za nami. Po krótkiej przerwie najlepsi lekkoatleci wracają na bieżnie. Transmisja mityngu z Paryża w Polsat Sport HD.  Po znakomitej pierwszej części sezonu, gdzie padało dużo znakomitych wyników zawodnicy dostali zasłużoną przerwę. Teraz przyszedł czas na […]

Pierwsza część sezonu lekkoatletycznego za nami. Po krótkiej przerwie najlepsi lekkoatleci wracają na bieżnie. Transmisja mityngu z Paryża w Polsat Sport HD. 

Po znakomitej pierwszej części sezonu, gdzie padało dużo znakomitych wyników zawodnicy dostali zasłużoną przerwę. Teraz przyszedł czas na drugą część sezonu, którą zwieńczą Mistrzostwa Europy w Berlinie. Więc mityng w Paryżu to początek krótkich, ale bardzo intensywnych przygotowań do najważniejszej imprezy dla zawodników ze starego kontynentu. Meeting de Paris to jeden z najmłodszych mityngów w całej stawce diamentowej ligi, rozgrywany jest dopiero od 1999. Jednak przez ten krótki okres, dorobił się znakomitej sławy. Podobnie jak na ostatnich mityngach w Skandynawii, nie zobaczymy dużej ilości naszych reprezentantów. Swój udział w zawodach w Paryżu potwierdzili na tą chwilę Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski (obaj skok i tyczce) oraz nasza dwójka w rzucie dyskiem Piotr Małachowski i Robert Urbanek. Mimo, że nie zobaczymy dużej liczby biało-czerwonych nie oznacza to jednak, że nie będziemy oglądali znakomitych lekkoatletów. Swój udział w Paryżu potwierdziły takiej gwiazdy jak Mariya Lasitskene (skok wzwyż), Aries Merritt (110m ppł), Beatrice Chepkoech (3000m z przeszkodami) czy Marie-Josee Ta Lou (200m).

pasek2

SOBOTA – 30 CZERWCA 2018

20:00 Diamentowa Liga, Paryż, Francja: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam