Dla kogo złoty medal? Ekstraliga żużlowa w nSport+

Nieoczekiwanie wydłużył się nam czas oczekiwania na drugą część meczu finałowego w Ekstralidze Żużlowej. W pierwszym spotkaniu niewielką przewagę wypracowała sobie Stal Gorzów. Czy ja podtrzyma? A może to Unia Leszno odrobi straty na własnym torze i obroni tytuł DMP […]

Nieoczekiwanie wydłużył się nam czas oczekiwania na drugą część meczu finałowego w Ekstralidze Żużlowej. W pierwszym spotkaniu niewielką przewagę wypracowała sobie Stal Gorzów. Czy ja podtrzyma? A może to Unia Leszno odrobi straty na własnym torze i obroni tytuł DMP na żużlu? Transmisja na kanale nSport+.

Gdyby nie pogoda, już dawno znalibyśmy rozstrzygnięcia wspomnianego finału. Żyjemy w niewiedzy, analizując poszczególne scenariusze omawianego spotkania. Jedno jest pewne. Nie będzie remisu. Ktoś zakończy sezon ze złotem, ktoś ze srebrem. O pewnym szczęściu mogą mówić w Gorzowie. Gdyby zawody odbyły się w planowanym terminie, nie wiadomo jak spisałby się w nich Martin Vaculik, który po upadku w GP Niemiec w ubiegłą sobotę wycofał się z dalszej rywalizacji o tytuł IMŚ. Słowak jest zdrowy i ma tydzień czasu na to aby powrócić do 100 sprawności. Zapowiada się wyrównane widowisko które powinno trzymać w napięciu do ostatniego wirażu.

SOBOTA – 29 WRZEŚNIA 2018

18:30 PGE Ekstraliga – Finał: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – Finał: FOGO UNIA LESZNO – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

About Michał Lewandowski